EASY COOK Klipsy spożywcze szare 9 szt.

W magazynie
11,99 zł 14,99 zł
Taniej o 20% (-3,00 zł)

Odbiór w salonie - 0 zł

Termin realizacji 1 dzień

Dostawa kurierem - 15,00 zł

Termin realizacji 3-5 dni

Akceptujemy płatności: Akceptowane płatności
Opis produktu

Ład i porządek – tylko one mogą pomóc Ci w utrzymaniu kontroli nad stanem Twoich zapasów. Marnowanie jedzenia – to prawdziwa zmora polskich gospodarstw domowych. Posprzątaj swoje szafki kuchenne czy spiżarnię, a znacznie je ograniczysz. To podejście ekonomiczne i ekologiczne - pozwoli Ci na zaoszczędzenie pieniędzy i zredukowanie ilości odpadów. Ogromną pomocą w generalnych porządkach w kuchni będą klipsy spożywcze EASY COOK.


Przeznaczenie

Jest kilka sposobów, na jakie klipsy spożywcze EASY COOK mogą Ci pomóc w zmniejszeniu ilości jedzenia, jakie marnuje się w Twojej kuchni. Po pierwsze, pozwalają Ci zorientować się, jak wiele poszczególnych składników jeszcze Ci zostało. Po drugie, zapobiegają rozsypywaniu się sypkich produktów – jedzenie, które nie spadnie na podłogę, nie trafi też do kosza. Po trzecie, szczelne zamknięcie opakowanie nie stanie się celem wizyt nieproszonych gości, szczególnie owadów.

Cechy charakterystyczne

W zestawie klipsów spożywczych EASY COOK znajduje się ich aż dziewięć. Mają one trzy różne rozmiary, którym odpowiadają trzy różne kolory – biały, kremowy i ciemnoszary.

Materiał

Klipsy wykonane są w całości z tworzywa sztucznego.

SKU: KAKAKKI165014
EAN: 5902869990902
Waga: 0.10
Kolekcja: BASIC
Kolor: SZARY
Szerokość (cm): 9.00
Długość (cm): 17.00
Linia: BASIC
Materiał: tworzywo sztuczne