JOSE Lampion turkusowy 8x10 cm

W magazynie
11,99 zł 14,99 zł
Taniej o 20% (-3,00 zł)

Odbiór w salonie - 0 zł

Termin realizacji 1 dzień

Dostawa kurierem - 15,00 zł

Termin realizacji 3-5 dni

Akceptujemy płatności: Akceptowane płatności
Opis produktu

Połączenie koloru turkusowego koloru i złota to zazwyczaj strzał w dziesiątkę. Wiedzą o tym projektanci biżuterii, wiedzieli malarze, którzy polichromiami przedstawiającymi rozgwieżdżone niebo ozdabiali sklepienia średniowiecznych kościołów. Ten zachwycający efekt znany był również twórcom lampionu JOSE. Niebieskie, transparentne szkło przypomina stare witraże i tak samo jak one przepięknie załamuje światło.


Przeznaczenie

Maleńki lampion JOSE to piękny dodatek, który doskonale sprawdzi się do dekoracji zarówno wnętrz, jak i przestrzeni balkonu czy tarasu. Ze względu na jego niewielkie rozmiary, znajdzie się dla niego miejsce na każdym, nawet najmniejszym stoliku. Elegancji dodaje mu złota obwódka. Wzór wytłoczony na jego ściankach sprawia, że przypomina on kryształy, doskonale wpisujące się w styl retro. Najlepiej używać go ze świeczkami typu tealight.

Cechy charakterystyczne

Lampion JOSE ma kształt walca o rozmiarach 8x8x9cm. Wykonany jest z transparentnego szkła wybarwionego na kolor turkusowy. Jego powierzchnia pokryta jest ciekawym, przestrzennym wzorem tworzącym kratę. Jego brzeg został ozdobiony złotym paskiem.

Materiał

Lampion wykonany jest w całości ze szkła.

SKU: DDELAMP164459
EAN: 5902869992753
Waga: 1.00
Kolekcja: BASIC
Kolor: TURKUSOWY
Średnica (cm): 8.00
Linia: JOSE
Materiał: szkło