magnolia romantic - talerze

Kolekcja Magnolia Romantic stworzona w kobiecym, delikatnym klimacie pozwala na łagodną przemianę wystroju wnętrz poprzez wprowadzenie nowych motywów. Temat przewodni to kwiaty magnolii i pastelowe odcienie, które idealnie odświeżają domowe aranżacje.

magnolia romantic w homla
kolory kolekcji magnolia romantic

Gałązki magnolii pozwalają na stworzenie pięknych kompozycji, które idealnie prezentują się w szklanych butelkach i wazonach, zwiastując nadchodzącą wiosnę. Pośród wielu nietuzinkowych dodatków, w kolekcji można odnaleźć także niezwykłe łapacze snów, zdobione subtelnymi piórkami i koralikami. Budują one magiczny klimat zarówno w pokoju dziecięcym, jak i sypialni.

magnolia romantic - gałązki magnolii
magiczne dodatki w magnolia romantic
magnolia romantic - talerze

Pastelowy róż idealnie łączy się z odcieniami ecru, miętą i szarością. Ceramika z kolekcji Magnolia Romantic cechuje się subtelnymi wzorami, pięknymi teksturami i złotymi zdobieniami.

magnolia romantic - zdobiona ceramika

Pastelowe koce i pledy, kwieciste poduszki, obrusy oraz chodniki zdobione wzorem koniczyny marokańskiej pomogą stworzyć klimat tajemniczego ogrodu w każdym domowym wnętrzu.

magnolia romantic - pastelowe koce i poduszki
magnolia romantic - kwieciste wzory

Eleganckie meble o klasycznym designie, w pudrowym różu i złocie, nadają wnętrzom przytulności i charakteru, a jednocześnie idealnie wpasowują się w minimalistyczne, skandynawskie aranżacje.

magnolia romantic - eleganckie meble
magnolia romantic - romantyczny design
magnolia romantic - elegancki fotel
magnolia romantic - elegancka pufa
magnolia romantic - różowa pufa
coming soon

ODKRYJ PASTELOWĄ ZIMĘ W HOMLA