Sypialnia rodem z Aruby?

25 kwietnia 2018 by @sarakisala

Wyraża marzenia o dalekich podróżach, rajskich wyspach i odcięciu się od codzienności – flaming, to motyw przewodni najnowszej kolekcji FLAMINGO. Zobacz jak stworzyć stylizację sypialni i salonu rodem z Aruby.

Egzotyczna wyspa w środku miasta

28 maja 2018 by @dulczevska

Maj to czas kiedy zaczynamy myśleć już o wakacyjnych wyjazdach, egzotycznych podróżach i nieznanych zakątkach. Jednak na okres urlopów musimy jeszcze poczekać. Znaleźliśmy sposób na stworzenie sobie egzotycznego zakątka we własnym domu.

Nadmorski klimat w stylu Hampton

23 czerwca 2018
by @olcyk

Wakacyjny luz, morskie klimaty i oceaniczna bryza brzmi jak idealne wakacje. Oceaniczny wystrój możesz mieć teraz w swojej sypialni. Zobacz naszą morską metamorfozę wnętrza @olcyk, która wzięła udział w naszej kolejnej odsłonie akcji „Metamorfozy Homla”.

Jak w subtelny sposób stworzyć wielkanocny klimat

28 marca 2018

Czas Wielkanocy to wyjątkowy okres w roku, w którym z utęsknieniem czekamy na powiew wiosny. Dla wielu z nas przejście z surowego i mroźnego klimatu zimy musi odbywać się w delikatny sposób. Dzięki linii Traditional Easter, która została stworzona dla miłośników tradycyjnych rozwiązań wprowadzisz subtelny klimat Wielkanocy.

Minimalistyczna przestrzeń

3 marca 2018

Jedna z pierwszych metamorfoz, jaką mieliśmy przyjemność przeprowadzić, miała miejsce w 45- metrowym mieszkaniu w urokliwej, krakowskiej kamienicy. Ta niewielka, funkcjonalna przestrzeń to własność młodej singielki, której głównym celem podczas urządzania mieszkania było stworzenie stylowego, kobiecego wnętrza.

Jak ożywić swoje wnętrze?

16 lutego 2018

Czujesz, że Twoje mieszkanie jest urządzone, ale czegoś mu brakuje? Cykl „Metamorfozy Homla” jest stworzony właśnie dla Ciebie. Naszym celem jest zainspirowanie Cię i przedstawienie najprostszego sposobu na to, jak nadać charakteru zwyczajnym, domowym aranżacjom. Udowodnimy, że kilka dodatków jest w stanie wprowadzić do mieszkania pozytywną energię, która kojąco wpłynie na codzienne życie domowników.

KONKURS

Jeśli chcesz, aby Twoje wnętrze zostało poddane metamorfozie, wyślij nam jego zdjęcie i uzasadnij dlaczego to właśnie je powinniśmy wybrać. Jury wybierze jednego zwycięzcę, który już w sierpniu zyska całkiem nowe wnętrze. Kolejna edycja konkursu odbędzie się w październiku.

Terminy zgłoszeń:
Metamorfoza I: 16 – 29 marca - edycja zakończona.
Metamorfoza II: 01 – 16 sierpnia
Metamorfoza III: 01 – 15 października

natalia nguyen
Jurorka pierwszej edycji „Metamorfozy Homla”

Architekt-urbanista, projektantka wnętrz, mebli i dodatków. Szerszej publiczności znana jako współprowadząca programu „Pan i Pani House” oraz jurorka trzech edycji „Bitwy o dom”. Ceni piękno i funkcjonalność, wykorzystuje niekonwencjonalne rozwiązania, ciekawe faktury oraz naturalne materiały z zastosowaniem zasad Feng Shui.