odmiana w stylu skandynawskim
odmiana w stylu skandynawskim

Skandynawski design to doskonałe połączenie tradycyjnego wzornictwa z innowacyjną funkcjonalnością. Jego kwintesencją są naturalne materiały, minimalizm, jasne barwy i prostota.

magnolia romantic - talerze

Ponadczasowość i uniwersalność

Meble to jeden z najważniejszych elementów skandynawskich aranżacji, dlatego ich wybór jest tak istotny. Styl scandi uwielbia eklektyzm. Prosty design i drewno idealnie wpasują się w każde wnętrze – zarówno nowoczesne, jak i tradycyjne.

Funkcjonalność i subtelność

Smukłe, drewniane nóżki i jasny, okrągły blat sprawiają, że stolik kawowy wygląda lekko i subtelnie. Postanowione obok siebie podobne stoliki w różnych rozmiarach tworzą ciekawą aranżację, którą można dowolnie modyfikować.

stół tulum - skandynawski design
magnolia romantic - talerze

Szarości i biele

Odcienie bieli i szarości pozwalają na utrzymanie w domowych wnętrzach harmonii i równowagi. Jasne pomieszczenia sprzyjają odpoczynkowi, efektywnej pracy i budują poczucie bezpieczeństwa.

Naturalna baza i kontrastowe dodatki

Neutralne barwy mebli stanowią doskonałą bazę i pozwalają na wprowadzenie mocnych akcentów kolorystycznych w postaci dodatków. Dekoracyjne poduszki i pledy z naturalnych materiałów będą idealnym dopełnieniem aranżacji w stylu scandi.

fotel roy - skandynawski design
magnolia romantic - talerze

Minimalizm i ciepło

Styl scandi to prostota i minimalizm, ale surowe wnętrza uwielbiają dodatki, które nadadzą im magii i przytulności. Skandynawski design w domowych aranżacjach powinien tworzyć ciepły i przyjazny klimat.

Komfort i nietuzinkowość

Wygodny fotel zapewnia nie tylko doskonałe miejsce do wypoczynku w domowym zaciszu, ale także stanowi znakomity element dekoracyjny. Ozdobne guziki i drewniane nóżki nadają mu charakteru i sprawiają, że prezentuje się oryginalnie na tle surowego, skandynawskiego wnętrza.

stół tulum - skandynawski design