Skarbonki

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.
Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Skarbonki kojarzą Ci się tylko z młodzieńczymi latami, gdy każdy zebrany drobniak wydawał się majątkiem? Teraz mogą stać się również ozdobą Twojego salonu! W naszej ofercie znajdziesz estetyczne skarbonki, które pasować będą praktycznie do wszystkich aranżacji, gdyż łączą elementy w kolorystyce naturalnego drewna z intrygującymi wzorami. Spodobają się zarówno miłośnikom ciekawych akcentów w ramach nowoczesnego wzornictwa, a także… tym najmłodszym. W końcu to im najwięcej radości sprawia kolekcjonowanie drobnych. A Ty możesz im w tym pomóc!

Wiele zabawy dla najmniejszych… czy tylko?

Skarbonka to idealny prezent na dzień dziecka lub urodziny Twojej pociechy – zwłaszcza, jeśli w środku znajdzie się na zachętę pierwszy banknot. Zaletą skarbonek dostępnych w naszej ofercie jest przezroczysty przód, który pozwala na obserwowanie poziomu banknotów i monet wewnątrz – Twoje dziecko dokładnie wie, kiedy skarbonka będzie pełna.

Skarbonki chętnie wybierane są także przez dorosłych – zwłaszcza tych, którzy nie umieją oszczędzać. Masz większą motywację, by codziennie odkładać określoną kwotę, jeśli widzisz, jak przybywa jej w małej skrzyneczce.

Zróbcie ze skarbonki… rodzinną zabawę

Skarbonka nie musi być produktem tylko dla dziecka. Może służyć całej rodzinie – i to w formie zabawy! Umówcie się, że za każde przekleństwo wypowiedziane w domu lub za każde niedopełnienie obowiązków domowych członkowie rodziny dokładają do skarbonki określoną kwotę – może to być złotówka, może być 10 zł. Ustalcie także, na co przeznaczycie zebraną do skarbonki kwotę. Być może wspólny wypad do kina lub parku rozrywki?

Do skarbonki niekoniecznie trzeba wrzucać banknoty. Mogą to być karteczki z filmami, które chcecie wspólnie obejrzeć – losowanie tytułu to idealny plan na zakończenie wiecznych kłótni o filmowy repertuar. Do skarbonki można wrzucać także monety z różnych państw, które się odwiedziło. Skrzynki wypełnione różnymi walutami stanowią bardzo ciekawą dekorację salonu.

Wspólna skarbonka powinna stanąć w salonie, aby każdy miał do niej dostęp. Z tego względu jej design musi być uniwersalny – pasować do każdej aranżacji. Idealnie sprawdzą się więc skarbonki wykonane z drewna.

Wybierz skarbonki wielorazowe – zabawa na parę sezonów

Niektóre skarbonki należy rozbić, aby dostać się do zawartości. Jednak stanowią one piękną ozdobę każdego pokoju, więc po paru miesiącach ciężko się z nimi pożegnać. Z tego względu lepszą inwestycją są skarbonki z otworami, przez które można wyciągnąć pieniądze – taki produkt może przetrwać wiele sezonów i wiele uzbieranych kwot, bez konieczności jego rozbijania. Jest tylko jeden haczyk – gdy skarbonka ma otwór, łatwo oszukiwać!

W Homla znajdziesz uniwersalne skarbonki, które możesz wykorzystać na wiele sposobów. Wybierz swoją ulubioną skarbonkę i ulubiony sposób jej użytkowania!