BRIZZLY Okrągła donica czarna 18x24 cm

W magazynie
39,99 zł 49,99 zł
Taniej o 20% (-10,00 zł)

Odbiór w salonie - 0 zł

Termin realizacji 1 dzień

Dostawa kurierem - 15,00 zł

Termin realizacji 3-5 dni

Akceptujemy płatności: Akceptowane płatności
Opis produktu

Donica BRIZZLY jest dyskretna i bardzo minimalistyczna. Z pewnością zniknie, jeśli wypełnisz ją rośliną. Ze względu na jej niewielkie rozmiary i dyskretny design, sprawdzi się w niemal każdym wnętrzu. Szczególnie dobrze będzie wyglądać z innymi doniczkami z serii BRIZZLY, które pozwalają na stworzenie rozbudowanej, wielopoziomowej kompozycji z roślin doniczkowych w Twoim domu. Dzięki temu będziesz się cieszyć na co dzień kaskadą zieleni.


Przeznaczenie

Doniczka BRIZZLY ma niewielkie rozmiary, dzięki temu możesz umieścić ją na parapecie, półce czy stoliku. Wykonana jest z czarnego, gładkiego i matowego metalu, co nadaje jej lekko industrialny charakter. Czarny kolor będzie pięknie kontrastował z zielenią roślinności. Wyposażona jest w dwa uchwyty, co ułatwia jej przenoszenie.


Cechy charakterystyczne

Mała doniczka BRIZZLY ma okrągły kształt. Jej średnica to 18cm. Ma kształt walca, który zwęża się nieco przy dnie. Ma wysokość 24cm. Wyposażona jest w dwa półkoliste uchwyty, które zostały umieszczone przy jej krawędzi. Ma jednolity czarny kolor.

Materiał

Doniczka jest w całości wykonana z metalu.

SKU: DDEDONI164532
EAN: 5902869994542
Waga: 1.00
Is on Sale: Nie
Kolekcja: BASIC
Kolor: CZARNY
Średnica (cm): 18.00
Linia: BRIZZLY
Materiał: metal