ELICIA Donica zielona 15x15x14 cm

W magazynie
23,99 zł 29,99 zł
Taniej o 20% (-6,00 zł)

Odbiór w salonie - 0 zł

Termin realizacji 1 dzień

Dostawa kurierem - 15,00 zł

Termin realizacji 3-5 dni

Akceptujemy płatności: Akceptowane płatności
Opis produktu

Ręcznie robione przedmioty mają w sobie urok, który trudno osiągnąć używając rzeczy z produkcji przemysłowej. To tak, jakby osoba, która poświęciła swój czas i talent na ich zrobienie zostawiała w nich odrobinę swojej duszy. Zdecydowanie można to poczuć patrząc na donicę ELICIA, na której umieszczono ciekawy wzór pokryty zielonym szkliwem. To dzieło sztuki, które pozwoli Ci wypełnić Twój dom roślinami.


Przeznaczenie

Doniczka ELICIA to przykład rękodzieła w najlepszym wydaniu. Wysoka jakość wykonania sprawia, że pasować będzie do niemal każdego wnętrza, ale szczególnie dobrze odnajdzie się w stylistyce boho i vintage. Czyść ją wyłącznie wilgotną szmatką. Ze względu na jej niewielkie rozmiary doskonale sprawi się postawiona na parapecie.


Cechy charakterystyczne

Donica ELICIA ma kształt walca, z lekko zwężającymi się ściankami w kierunku góry. Przy dnia ma węższy i jaśniejszy rant. Jej powierzchnia pokryta jest ręcznie wykonanym wzorem, przedstawiającym nachodzące na siebie pierścienie. Ma kolor zielony i pokryta jest szkliwem, który nadaje jej połysk. W środku jest czarna.

Materiał

Donica została wykonana z ceramiki.

SKU: DDEDONI164539
EAN: 5902869991299
Waga: 1.00
Is on Sale: Nie
Kolekcja: BASIC
Kolor: ZIELONY
Średnica (cm): 15.00
Linia: ELICIA
Materiał: ceramika