Podnóżki

 

 

Kolor
Długość (cm)
Głębokość (cm)
Wysokość (cm)
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 5

Ustaw kierunek malejący
 1. Podnóżek MOSS welurowy granatowy 61x41x38 cm Podnóżek MOSS welurowy granatowy 61x41x38 cm
  Zobacz produkt
  Dodaj do listy życzeń
  HOMLA
  Podnóżek MOSS welurowy granatowy 61x41x38 cm
  119,00 zł 149,00 zł
 2. Podnóżek MOSS welurowy różowy 61x41x38 cm Podnóżek MOSS welurowy różowy 61x41x38 cm
  Zobacz produkt
  Dodaj do listy życzeń
  HOMLA
  Podnóżek MOSS welurowy różowy 61x41x38 cm
  119,00 zł 149,00 zł
 3. Podnóżek MOSS welurowy zielony 61x41x38 cm Podnóżek MOSS welurowy zielony 61x41x38 cm
  Zobacz produkt
  Dodaj do listy życzeń
  HOMLA
  Podnóżek MOSS welurowy zielony 61x41x38 cm
  119,00 zł 149,00 zł
 4. Podnóżek MOSS welurowy czarny 61x41x38 cm Podnóżek MOSS welurowy czarny 61x41x38 cm
  Zobacz produkt
  Dodaj do listy życzeń
  HOMLA
  Podnóżek MOSS welurowy czarny 61x41x38 cm
  119,00 zł 149,00 zł
 5. Podnóżek MOSS welurowy szary 61x41x38 cm Podnóżek MOSS welurowy szary 61x41x38 cm
  Zobacz produkt
  Dodaj do listy życzeń
  HOMLA
  Podnóżek MOSS welurowy szary 61x41x38 cm
  119,00 zł 149,00 zł

Podnóżki pod stopy kiedyś były wyznacznikiem luksusu. Obecnie każdy może mieć je w swoim salonie lub domowym biurze, lecz mało kto decyduje się na ich wprowadzenie w swoje cztery ściany. Większość osób uważa podnóżki do salonu za niepotrzebne akcesorium, które ma wartość głównie estetyczną. A to błąd! Odpowiednio dobrany podnóżek do fotela pomaga również z niektórymi schorzeniami i pozwala odciążyć nogi po całym dniu pracy – szybciej i efektywniej niż po prostu wygodny fotel solo. Dodatkowo, podnóżki pomagają wprowadzić do salonu atmosferę harmonii i porządku – wystarczy dopasować go kolorystycznie i wzornictwem do innych mebli, aby uzyskać spójną aranżację.

Dlaczego warto mieć podnóżek?

Twoje nogi codziennie narażone są na zmęczenie i przeciążenie – zwłaszcza, jeśli wiele godzin w pracy spędzasz w pozycji stojącej. Co ciekawe, pracownicy biurowi również narażeni są na problem opuchniętych nóg, pogorszony przepływ krwi, a w rezultacie niebezpieczne i nieestetyczne żylaki. Podnóżki pozwalają odciążyć nogi po całym dniu pracy – przez podniesienie stóp, pomagają uniknąć bólu kręgosłupa oraz mięśni.

Aby podnóżek do fotela skutecznie pozwalał Ci walczyć z bólem, skurczami i żylakami, musi być dobrany do fotela tak, by siedziska obu mebli znajdowały się na podobnej wysokości. W pracy przydają się podnóżki biurowe, które stabilizują sylwetkę tak, aby kąt w zgiętych kolanach wynosił 90 stopni.

Nie tylko pod nogi

Podnóżki są jednak o wiele bardziej uniwersalne. W kategorii wielofunkcyjności konkurować mogą z nimi chyba tylko pufy – jedne i drugie meble spodobają się głównie właścicielom małych mieszkań, gdyż swobodnie można schować je do szafy, gdy są niewykorzystywane, a w razie potrzeby pełnić funkcję trzech różnych mebli.

Podnóżki do salonu mogą również pełnić rolę dodatkowego miejsca siedzącego. Gdy przy stole brakuje krzeseł i foteli, podnóżek do fotela może pełnić rolę taboretu lub pufa – spodoba się więc najmłodszym, którzy bez problemu wejdą na siedzisko mebla. W razie potrzeby stanowić może także improwizowane zastępstwo przenośnego stolika. A gdy nie używasz podnóżka, możesz swobodnie schować go w szafie lub pod stołem.

W komplecie i nie tylko…

Jeśli lubisz minimalistyczną harmonię, na pewno bardziej spodobają Ci się komplety fotela z podnóżkiem – utrzymane w jednej estetyce, podobnej kolorystyce. Jednak jeśli niestraszne Ci odważniejsze kombinacje, przełam monotonię wystroju nieoczywistymi kombinacjami! Może jasny, prosty fotel wraz z kwiatowym podnóżkiem? Ostateczną decyzję zostawiamy Tobie!

W Homla znajdziesz wygodne podnóżki MOSS, które swoim prostym, choć eleganckim kształtem, dopasują się nie tylko do fotela z tej samej linii. Łącz i mieszaj według upodobań!