DUMBA Poszewka dekoracyjna w wytłaczane wzory zielona 45x45 cm

W magazynie
23,99 zł 29,99 zł
Taniej o 20% (-6,00 zł)

Odbiór w salonie - 0 zł

Termin realizacji 1 dzień

Dostawa kurierem - 15,00 zł

Termin realizacji 3-5 dni

Akceptujemy płatności: Akceptowane płatności
Opis produktu

Wrodzoną potrzebą ludzi jest przebywanie na łonie natury. Jednak nie zawsze jest to możliwe. Wtedy trzeba zdecydować się na namiastkę kontaktu z przyrodą i wprowadzić do swojego codziennego życia więcej zieleni. Kolor ten uspokaja i pomaga odpocząć oczom. Ambasadorką tej barwy w Twoim domu niech stanie się poszewka na poduszkę DUMBA – jej trawiasty kolor sprawia, że przychodzą Ci na myśl same przyjemności, takie jak spacer w parku w ciepły, letni dzień.


Przeznaczenie

Tworzące kształt fali przeszycia na poszewce DUMBA w połączeniu z jej kolorem oraz przypominająca welur fakturą sprawiają, że wzór ten przywodzi na myśl morskie wodorosty. Kontakt z wodą jej niestraszny – łatwo ściągniesz ją do prania dzięki temu, że w jednym z jej boków ukryty jest zamek błyskawiczny. Należy prać ją ręcznie w temperaturze, która nie przekracza 30°C.


Cechy charakterystyczne

Poszewka na poduszkę DUMBA to kwadrat o boku 45cm. Wykonana jest z zielonego materiału, który z jednej strony jest gładki i pozbawiony ozdób, a z drugiej pokryty został dekoracyjnymi przeszyciami w kształcie fal.


Materiał

Poszewka wykonana jest z poliestru.

SKU: DTEPOSA164162
EAN: 5902869988237
Waga: 0.20
Is on Sale: Nie
Kolekcja: BASIC
Kolor: ZIELONY
Szerokość (cm): 45.00
Długość (cm): 45.00
Linia: DUMBA
Materiał: poliester