MABLY Poszewka dekoracyjna turkusowa 45x45 cm

W magazynie
23,99 zł 29,99 zł
Taniej o 20% (-6,00 zł)

Odbiór w salonie - 0 zł

Termin realizacji 1 dzień

Dostawa kurierem - 15,00 zł

Termin realizacji 3-5 dni

Akceptujemy płatności: Akceptowane płatności
Opis produktu

Ze względu na zastosowanie ciekawego, lekko orientalnego wzornictwa, poszewka na poduszkę MABLY spokojnie mogłaby być na wyposażeniu wielkiego, wielobarwnego namiotu, w którym w czasie podróży nocuje sułtan. Wprowadzi do Twojego domu powiew nowości i świeżości, wyglądając jakby była kupiona na zatłoczonym bazarze w jakimś odległym zakątku świata. Dostępna jest w dwóch wariantach kolorystycznych – koralowym i turkusowym.


Przeznaczenie

Wykonana z naturalnej bawełny poszewka na poduszkę MABLY wygląda, jakby była ręcznie tkana. Dwa kolory nici – naturalny i turkusowy – przeplatają się, tworząc wzór przypominający jodełkę. Do poszewki możesz dobrać pled w tej samej kolorystyce. W trosce o to, żeby zachowała swój kształt i kolor, pierz ją wyłącznie ręcznie w temperaturze, która nie przekracza 30°C.


Cechy charakterystyczne

Poszewka na poduszkę MABLY ma kwadratowy kształt i wymiary 45x45cm. Jedna jej strona jest turkusowa i gładka, pozbawiona ozdób. Na drugiej umieszczono ciekawy, rytmiczny wzór. Wyposażona jest w zamek błyskawiczny, który ułatwia jej ściąganie.

Materiał

Poszewka została uszyta z materiału składającego się w 100% z bawełny.

SKU: DTEPOSA164192
EAN: 5902869987889
Waga: 0.20
Is on Sale: Nie
Kolekcja: SUMMER FRUITS
Kolor: TURKUSOWY
Szerokość (cm): 45.00
Długość (cm): 45.00
Linia: MABLY
Materiał: bawełna