SPARRE Poszewka dekoracyjna zygzak turkusowa 45x45 cm

W magazynie
23,99 zł 29,99 zł
Taniej o 20% (-6,00 zł)

Odbiór w salonie - 0 zł

Termin realizacji 1 dzień

Dostawa kurierem - 15,00 zł

Termin realizacji 3-5 dni

Akceptujemy płatności: Akceptowane płatności
Opis produktu

Odwaga w doborze kolorów, która sprawia, że nawet najbardziej jaskrawe kolory są dopuszczalne zarówno w strojach, jak i w wystroju wnętrz, jest typowa dla ciepłych krajów tropikalnych. Właśnie tego rodzaju pewność siebie niesie ze sobą poszewka na poduszkę SPARRE. Wprowadzi do Twojego wnętrza radość, pogodę ducha i stanie się mocnym akcentem kolorystycznym Twojego mieszkania.


Przeznaczenie

Poszewka na poduszkę SPARRE wykonana jest z tkaniny bawełnianej, która mocno uwydatnia naturalne piękno tego surowca. Bardzo wyraźne sploty oraz dekoracja wykonana z bawełnianego sznurka sprawia, że wydaje się ona być przykładem egzotycznego rękodzieła, niczym pamiątka ze wspaniałych wakacji. W jednym z jej bocznych szwów ukryty jest zamek błyskawiczny, dzięki czemu łatwa ją zdejmować i zakładać. Nie należy prać jej w temperaturze wyższej niż 30°C.

Cechy charakterystyczne

Poszewka na poduszkę SPARRE ma kształt kwadratu o boku 45cm. Wykonana jest z turkusowego materiału, który z jednej strony jest gładki, a z drugiej jest nieco rozjaśniony białymi elementami, które tworzą zygzaki.

Materiał

Poszewka wykonana jest z tkaniny bawełnianej.

SKU: DTEPOSA164197
EAN: 5902869994030
Waga: 0.30
Kolekcja: BOHO MAROCCO
Kolor: TURKUSOWY
Szerokość (cm): 45.00
Długość (cm): 45.00
Linia: SPARRE
Materiał: bawełna