TROPICAL ZONE Fikus sztuczny 50 cm

W magazynie
39,99 zł 49,99 zł
Taniej o 20% (-10,00 zł)

Odbiór w salonie - 0 zł

Termin realizacji 1 dzień

Dostawa kurierem - 15,00 zł

Termin realizacji 3-5 dni

Akceptujemy płatności: Akceptowane płatności
Opis produktu

Fikus lirolistny to piękna roślina, która w naturze występuje w klimacie tropikalnym. Jej nazwa pochodzi od kształtu ich liści, które przypominają skrzypce czy lirę. Niestety, hodowana jako roślina doniczkowa jest bardzo kapryśna – lubi ściśle określone warunki jeśli chodzi o temperaturę i nasłonecznienie. Każda przeprowadzka to dla niej wielki stres, który odbija się na jej wyglądzie. Czujesz, że trudno byłoby się Wam dogadać? Zdecyduj się na jego niewymagającą wersję – sztuczną roślinę z serii TROPICAL ZONE.


Przeznaczenie

Nie ulega wątpliwości, że sztuczny fikus TROPICAL ZONE wykonany został z ogromna atencją dla detalu – dzięki temu wygląda niezwykle realistycznie. Będzie stanowił duży zastrzyk zieleni dla Twojego wnętrza i piękną dekorację – idealną dla każdego, kto nie ma serca, czasu lub warunków do uprawy roślin.

Cechy charakterystyczne

Sztuczny fikus TROPICAL ZONE ma wysokość 50cm. Liście mają kilka różnych odmian zieleni, dzięki czemu wygląda realistycznie. Jego łodygi umieszczone są w prostej, czarnej, okrągłej doniczce.

Materiał

Roślina wykonana jest w całości z tworzywa sztucznego.

SKU: DDESZKW164632
EAN: 5902869994108
Waga: 1.30
Kolekcja: BASIC
Kolor: ZIELONY
Szerokość (cm): 40.00
Długość (cm): 50.00
Linia: TROPICAL ZONE
Materiał: tworzywo sztuczne