Weź głęboki oddech w środku miasta!

23 sierpień 2018

Trend urban jungle i kolekcja Botanic nim inspirowana to prawdziwy zwrot w stronę natury. Znajdziesz w nim nawiązania do dzikiej, często egzotycznej przyrody. Odnajdziesz kolorystykę oscylującą wokół palety zieleni i złota. Odetchniesz pełną piersią w środku miasta i poczujesz się jak na łonie natury. Kolejna edycja akcji "Metamorfozy Homla", zamieniła eklektyczną sypialnię w pełne motywów fauny i flory wnętrze.

bedroom bedroom

Natura – nowa królowa wnętrz

Wszechobecna moda na skandynawskie, minimalistyczne wręcz sterylne wnętrza odchodzi w niepamięć. Czas końca wakacji to czas wyrazistych aranżacji, bogatych w nasycone kolory i motywy tropikalnych roślin. Kierując się tą zasadą do sypialni (utrzymanej w skandynawskim klimacie) naszej kolejnej bohaterki p. Magdy z Raciborowic nasze stylistki wprowadziły nowe życie. Dzięki wykorzystaniu kolorów: butelkowej zieleni, szmaragdu czy odcienia błękitu stworzyła atmosferę odpoczynku i relaksu. Wraz z trendem urban jungle, rośliny powróciły do łask i to w rozmiarze XXL. Dlatego też we wnętrzu pojawiły się sukulenty, kaktusy i przede wszystkim monstery, które stworzyły niepowtarzalny klimat. W sypialni doskonale sprawdziły się również tekstylia. Te w stylu botanic, charakteryzują się wyrazistymi kolorami i wzorami. Motyw egzotycznych roślin i ananasów zmienił wnętrze nie do poznania. Dzięki zestawieniu wyrazistych kolorów z aksamitnymi materiałami czuć było błogi czas mijającego lata, który kojarzył się z rześkim powietrzem.

bedroom
bedroom bedroom

Odrobina blasku w miejskiej dżungli

Idealnym uzupełnieniem aranżacji sypialni p. Magdy z wykorzystaniem elementów z kolekcji botanic stało się oczywiście złoto. Drobne detale, takie jak wazony, złote ramki czy elementy lampek nocnych wystarczyły, aby przełamać dziki charakter wnętrza. Dodatkowo nasze stylistki postawiły na naturalne materiały dopełniające klimat dżungli, takie jak: drewno, czy ceramiczne dekoracje w kształcie roślin. Niezwykłe ramki idealnie współgrały z sypialnianym wnętrzem utrzymanym w neutralnych odcieniach i podkreśliły kolorystykę kolekcji. Wypełnieniem przestrzeni stały się rośliny. Kilka dekoracyjnych okazów ustawionych w pustym kącie sprawiło, że stylistyczna nuda zniknęła w okamgnieniu. Całość stylizacji z wykorzystaniem kolekcji botanic dopełnił velvetowy fotel, który stał się idealnym miejscem do wieczornego odpoczynku z książką w ręku.

bedroom bedroom