Świeca RUSTIC szałwiowa 7x11 cm

W magazynie
16,99 zł

Odbiór w salonie - 0 zł

Termin realizacji 1 dzień

Dostawa od 9,99 zł

Termin wysyłki w 24h

Akceptujemy płatności: Akceptowane płatności
Opis produktu

Przeznaczenie

Świece to obowiązkowy produkt w każdym domu pozwalający swtorzyć odpowiedni klimat. Świeca RUSTIC to niezwykła, a zarazem subtelna dekoracja, która sprawdzi się nie tylko na stolo wolno stojąc, ale także świetnie skomponuje się z Twoim ulubionym lampionem czy zostanie częścią większej kompozycji. Produkt z serii RUSTIC dobrze odnajdzie się również w formie drobnego podarunku na imprezy okolicznościowe.

Cechy charakterystyczne

Świeca RUSTIC została utrzymana w subtelnym, szałwiowym kolorze. Cała świeca ma formę walca, który na całej powierzchni posiada strukturę pełną wgłębień, jak i finezyjnie oraz oryginalnie ułożonych załamań kolorystycznych. Jest to nie tylko elegancki, ale zarazem szczególny dodatek, który można skomponować z innymi świecami z serii Rustic. Wymiary produktu wynoszą 7 x 11 cm.

Materiał

Świeca RUSTIC została wykonana w 100% z parafiny. Wykorzystany surowiec charakteryzuje się nierozpuszczalnością w wodzie oraz etanolu. Dodatkowo parafina jest odporna na działanie kwasów oraz zasad. Odpowiednio użytkowana pozostanie z Tobą na wiele wieczorów.

SKU:211037
EAN:5904183835082
Marka:HOMLA
Materiał:PARAFINA
Kolekcja:BASIC
Kolor:ZIELONY
Linia:RUSTIC
Opinie
Napisz własną recenzję
Twoja ocena