BAMBOU Zestaw akcesorów kuchennych 3 szt.

W magazynie
15,99 zł 19,99 zł
Taniej o 20% (-4,00 zł)

Odbiór w salonie - 0 zł

Termin realizacji 1 dzień

Dostawa kurierem - 15,00 zł

Termin realizacji 3-5 dni

Akceptujemy płatności: Akceptowane płatności
Opis produktu

Troszcząc się o swoich bliskich, przy gotowaniu decydujesz się na akcesoria, które wykonane są z materiałów, które kontakcie z jedzeniem lub wilgocią nie mogą szkodliwie wpływać na smak dań lub na samopoczucie osób je zjadających. Należy do nich drewno, szczególnie bambusowe, które dobrze znosi długotrwałą styczność z wodą. Ten właśnie materiał wykorzystany został do produkcji zestawu akcesoriów kuchennych BAMBOU.


Przeznaczenie

Zestaw przyborów do gotowania BAMBOU jest bardzo uniwersalny – z pewnością przyda się w trakcie przygotowywanie większości dań. Fakt, jego elementy wykonane zostały jedynie z drewna sprawia, że będą one dobrze wyglądać w niemal każdej kuchni. Jeśli chcesz, żeby długo Ci służyły, myj je wyłącznie ręcznie.

Cechy charakterystyczne

W skład zestawu akcesoriów kuchennych BAMBOU wchodzą trzy elementy. Są nimi łopatki do gotowania w trzech różnych kształtach, które bez obaw możesz używać do gotowania w naczyniach pokrytych teflonem – nie zrobią mu krzywdy. Mają one wysokość 17cm i wykonane są w całości z drewna bambusowego.

Materiał

Jedyny materiał użyty do produkcji zestawu to drewno bambusowe.

SKU: KAKAKKI164702
EAN: 5902869991664
Waga: 0.06
Kolekcja: BASIC
Kolor: NATURALNY
Długość (cm): 20.00
Linia: BAMBOU
Materiał: bambus