Krzesła obrotowe

Cena
Kolor
Pomieszczenie
Kategoria
Szerokość (cm)
Wysokość (cm)
Głębokość (cm)
Linia
Kolekcja
Mniej filtrów - Więcej filtrów +
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 20

Ustaw kierunek malejący

Dobre krzesło biurowe powinno być przede wszystkim komfortowe i wygodne. Mebel należy dobrać przede wszystkim pod kątem czasu spędzanego przy biurku. Inny fotel biurowy będzie potrzebny do pracy home office na pełnym etacie, inny do okazjonalnego korzystania z komputera np. podczas przeglądania newsów w Internecie, zakupów online, czy opłacania rachunków, a model przeznaczony dla graczy wymaga zupełnie specjalnych rozwiązań konstrukcyjnych, który w zwykłych krzesłach i fotelach biurowych jest niepotrzebny.

Fotele obrotowe idealne do domowego biura

Domowe biuro w oddzielnym pomieszczeniu możliwe jest do zorganizowania wyłącznie w dużym domu jednorodzinnym, albo przestronnym mieszkaniu. Zazwyczaj wydzielana zostaje część pokoju, na postawienie biurka, monitora, drukarki lampki stołowej. Do takiego kącika pracy biurowej w mieszkaniu niezbędne jest krzesło biurowe, które zapewni utrzymywanie prawidłowej postawy ciała, która nie obciąża kręgosłupa. Dłuższy czas w pozycji siedzącej na niewygodnym krześle z pewnością skończy się bólem pleców, co znacząco obniży komfort pracy.

Nowoczesne krzesła obrotowe do biurka mają konstrukcję, która sprawi, że wielogodzinna praca przy biurku jest bezpieczna. Kluczowe jest ergonomiczne oparcie zapewniające odpowiednie podparcie odcinka lędźwiowego kręgosłupa, a to z kolei wymaga regulacji wysokości. Właściwie ustawiona wysokość siedziska od podłoża gwarantuje prawidłowe ułożenie ciała — kąt zgięcia stawów kolanowych powinien wynosić 90 stopni.

Do krzesła polecamy także nasze biurka oraz regały, dzięki którym w prosty i szybki sposób stworzysz optymalną przestrzen do pracy w domu.

Na jakie krzesło obrotowe warto się zdecydować?

Dwa podstawowe kryteria wyboru odpowiedniego krzesła do domowego biura to rodzaj wykonywanej pracy oraz wygląd, który będzie pasował do aranżacji pomieszczenia. Do rozrywki np. wielogodzinnych rozgrywek online niezbędne jest ergonomiczne krzesło z wysokim wyprofilowanym oparciem, zagłówkiem, regulowanymi podłokietnikami i siedziskiem o odpowiedniej głębokości.

Do pracy home office po kilka godzin dziennie potrzeba wygodnego krzesła biurowego, ale nie musi ono mieć funkcjonalności, w które wyposażone są fotele gamingowe dedykowane graczom. Jeżeli kącik biurowy służy tylko doraźnie np. do opłacania rachunków, zakupów przez internet, czy przeglądania newsów wystarczy wygodny fotel lifestylowy z regulowaną wysokością.

Tworzenie domowego biura to wyzwanie aranżacyjne, zwłaszcza jeżeli jest ono częścią ogólnodostępnej przestrzeni w pokoju, czy salonie. Również w nowoczesnych mieszkaniach, gdy duży centralny salon łączy kilka funkcji — holu, pokoju dziennego, kuchni i jadalni — meble biurowe muszą się dobrze komponować z aranżacją wnętrza. W takiej sytuacji zamiast klasycznego krzesła obrotowego często lepiej sprawdzi się fotel zapewniający wygodę i bezpieczeństwo dla kręgosłupa, a jednocześnie wpisujący się kolorystycznie i designem do stylu pomieszczenia. Do przestrzeni zaaranżowanej w stylu skandynawskim najlepiej pasują minimalistyczne fotele w stonowanym odcieniu. Z kolei do eleganckiego stylu glamour warto zdecydować się na stylowy fotel obrotowy skórzany lub welurowy.

Miękkie i wygodne siedzisko to podstawa!

Oferta krzeseł biurowych jest szeroka, dlatego warto zainwestować trochę czasu w znalezienie takiego, który daje gwarancję efektywności pracy przy komputerze (godziny spędzane w pozycji siedzącej) oraz odpowiednio dopasuje się do aranżacji pomieszczenia (z czego wykonane jest krzesło, jaki ma kolor, czy dobrze komponuje się z innymi meblami). Ważne jest komfortowe siedzisko, dzięki któremu użytkownik czuję się zrelaksowany i może w pełni skoncentrować się na pracy lub rozrywce przy komputerze.

Oferta krzeseł obrotowych w sklepie HOMLA obejmuje szeroki wybór modeli różniących się konstrukcją i wyglądem. Z łatwością znajdziesz fotele biurowe dostępne z natychmiastową wysyłką. W naszym sklepie oferujemy sprawdzone krzesła, dzięki którym z pewnością każdy znajdzie krzesło obrotowe idealnie dopasowane do potrzeb oraz aranżacji mieszkania. Sprawdź ofertę i ciesz się udanymi zakupami!