Odświeżacze powietrza

Łazienka to miejsce, w którym panują specyficzne warunki – ciągła wilgoć i ciepło sprawiają, że w nieodpowiednio wentylowanym pomieszczeniu może panować zaduch i nieprzyjemny zapach. Problem ten mogą rozwiązać zapachy do łazienki – czy w formie saszetek, czy dyfuzorów zapachowych.

W naszej ofercie znajdziesz bogaty przegląd zapachów w różnych formach. Niezależnie od tego, czy wolisz sensualne, głębokie i słodkie zapachy, czy lekkie, świeże nuty na bazie cytrusów – znajdziesz u nas swój zapach idealny. I niech Twój dom pachnie jak Homla!

Cena
Kolor
Pomieszczenie
Kategoria
Szerokość (cm)
Wysokość (cm)
Długość (cm)
Średnica (cm)
Linia
Kolekcja
Mniej filtrów - Więcej filtrów +
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 16

Ustaw kierunek malejący

Łazienka to miejsce, w którym panują specyficzne warunki. Ciepło i wilgoć to idealne środowisko do rozwoju bakterii, grzybów i pleśni, a co za tym idzie – nieprzyjemnego zapachu. Aby w Twojej łazience utrzymywała się na stałe świeża woń czystości, dbaj o regularne porządki, a także wprowadź dodatkowe źródło zapachu – np. dyfuzory z patyczkami lub świece zapachowe.

Zacznij od postaw – czystość przede wszystkim

Niestety, wiele osób uważa, że problem nieprzyjemnego zapachu z łazienki da się rozwiązać, próbując ukryć go zapachem odświeżacza. Zdarza się jednak, że niemiła dla nosa woń zwiastować może poważne kłopoty z wentylacją lub kanalizacją – nie warto więc ignorować sygnałów, lecz wezwać fachowca, który upora się z problemem.

W cieple i wilgoci szybko namnażają się bakterie, grzyby i pleśń. Aby dyfuzor zapachowy lub świece do łazienki faktycznie wprowadziły na stałe przyjemną woń w pomieszczenie, należy najpierw regularnie czyścić wszystkie zakamarki łazienki – przetrzeć armaturę i lustra, wyczyścić toaletę, prysznic i odpływy. Najlepiej robić to dwa razy w tygodniu – wtedy zapach świeżości utrzymywać się będzie nawet bez dodatkowych akcesoriów!

Powiew świeżości z zapachami do łazienki

To, na jaki zapach do łazienki się zdecydujesz, zależy od Twoich osobistych upodobań. Mogą to być świeże kompozycje, w których wodne akcenty łączą się z cytrusowymi i kwiatowymi nutami lub sensualne zapachy, u których podstawy odnaleźć można drzewne tony. Jednak niektóre zapachy komponują się z konkretnymi aranżacjami bardziej, niż inne – np. do wnętrz skandynawskich pasują zapachy o leśnym zabarwieniu, które podkreślą ich naturalny charakter.

Aby Twoja łazienka pachniała jak ekskluzywne SPA, musisz wprowadzić w nią produkty, które intensywnością i trwałością zapachu przewyższają chemiczne rozpylacze do łazienek. Najlepiej sprawdzą się świece zapachowe i dyfuzory z patyczkami – chociaż pachną delikatnie, ich kompozycje eteryczne unoszą się w powietrzu na długo. 

Dyfuzory z patyczkami – trwałe i intensywne

Łazienkowe dyfuzory z patyczkami to produkt wybierany często nie tylko ze względu na intensywność zapachu, lecz również estetykę. Drobne flakoniki o eleganckich etykietkach świetnie komponują się z drewnianym akcentem, jakim są patyczki przekazujące zapach do pomieszczenia. Dyfuzory zapachowe są trwałe (zapach może roznosić się nawet parę tygodni!) i bardzo proste w obsłudze – nie wymagają podłączania do prądu czy ognia, dzięki czemu mogą być wykorzystywane także w przestrzeniach biurowych i pomieszczeniach, w których działają czujki dymu.

Świece w łazience – świeżo i klimatycznie

Świece zapachowe pojawiają się w łazienkach coraz częściej, głównie dlatego, że wprowadzają w pomieszczenia romantyczną aurę. Jeśli zależy Ci, aby Twoja łazienka wyglądała i pachniała jak luksusowe SPA, świece pomogą Ci uzyskać ten wizualny efekt jak żadne inne akcesoria.

W naszej ofercie odnajdziesz szeroką gamę zapachów do łazienki – w formie dyfuzorów z patyczkami, saszetek zapachowych i świec. Sprawdź wszystkie i wybierz swoją ulubioną kompozycję zapachową!