Podstawki pod herbatę

Cena
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 3

Ustaw kierunek malejący

Podstawki pod szklanki to nie tylko obowiązkowe wyposażenie każdego baru i kawiarni – powinny znaleźć się także w Twoim domu! Nie tylko pomogą Ci zachować idealną czystość w jadalni, kuchni czy na stoliku kawowym w salonie, lecz także mogą pomóc zróżnicować napoje gości podczas imprez czy rodzinnych obiadów. Podkładki pod kubki łączą w sobie walory funkcjonalne i estetyczne, tworząc kompozycję, którą każdy powinien posiadać w domu. Podstawki pod szklanki to wbrew pozorom produkt nie tylko dla pedantów – pokochają je również Ci, którzy nienawidzą sprzątać!

O walorach praktycznych słów kilka

Na spójną aranżację składają się nie tylko elementy wystroju wnętrza – liczy się również porządek. Czyste wnętrze wydaje się bardziej przestronne i harmonijne, dlatego warto zadbać o to, by pozostało nieskalane jak najdłużej. Podstawki pod napoje pomagają zapobiec powstawaniu kręgów na stole, które powstają zarówno w wyniku skraplania się wody na szklankach zimnych napojów, jak i rozlania płynów. Przydają się najbardziej podczas imprezy, gdy na stole pojawia się także piwo – pianka lubi wyciekać z kufli i pozostawiać nieestetyczne i lepkie ślady na stole.

Podstawki pod szklanki mogą zaoszczędzić Ci wiele czasu – niektóre kolorowe napoje zostawiają odbarwienia, zwłaszcza na stołach drewnianych i malowanych na biało. Jeżeli nie chcesz szorować ich mocnymi detergentami – które także mogą uszkodzić stół – lepiej działaj prewencyjnie. Podkładki pod kubki mogą uratować Twoje meble!

Podstawki pod szklanki jako element dekoracyjny? Czemu nie!

Podkładki pod kubki występują w wielu wzorach i kolorach. Zazwyczaj pakowane są w zestawy po 4, 6 lub 8 sztuk, które pasują do siebie kolorystyką i deseniem. Co ciekawe, podstawki pod szklanki mają również swoje kolekcjonerskie wersje – np. z nadrukowanymi panoramami miast turystycznych.

Jednak czasami mniej znaczy więcej. Jeśli nie chcesz wprowadzić nadmiernego chaosu w aranżację swojego stołu, postaw lepiej na uniwersalny minimalizm – np. korkowe podstawki w naturalnym kolorze lub modele w ponadczasowych barwach bieli i czerni. Nie tylko dopasują się one do każdej aranżacji, ale także przetrwają potencjalne zmiany wystroju.

Podstawki korkowe – na imprezę i na co dzień

Korkowe podstawki pod kubek produkowane są z uniwersalnego materiału, z którego wykonywane są także korki do wina, ramki do zdjęć, elementy mebli, a nawet portfele czy torebki. Korkowe podkładki wybierane są częściej, niż plastikowe odpowiedniki, gdyż jest wodoodporny, wytrzymały i lekki, a do tego… całkowicie ekologiczny! Korek na podstawki pod kubki pozyskiwany jest z kory specjalnego dębu w taki sposób, aby nie uszkodzić drzewa. Spodoba się więc fanom wszystkiego, co wegańskie i w zgodzie z poszanowaniem środowiska.

W Homla znajdziesz wytrzymałe i minimalistyczne podkładki pod szklanki, które pomogą Ci zachować porządek i czystość na każdym stole – na co dzień i podczas imprez!