Suszarki i ociekacze do naczyń

Cena
Kolor
Pomieszczenie
Kategoria
Szerokość (cm)
Wysokość (cm)
Długość (cm)
Mycie w zmywarce
Linia
Kolekcja
Marka
Mniej filtrów - Więcej filtrów +
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 10

Ustaw kierunek malejący

Jaką suszarkę do naczyń wybrać?

Suszarka do naczyń to praktyczne wyposażenie kuchni, które ułatwia zmywanie naczyń, pomaga zadbać o naczynia i utrzymać w kuchni porządek. Mycie naczyń to dla większości osób niezbyt przyjemna konieczność, ale odpowiednio zaaranżowana przestrzeń wokół zlewozmywaka pomoże usprawnić mycie i je przyspieszy.  Suszarki do naczyń stojące — jednopoziomowe, dwupoziomowe, wyposażone w ociekacz do sztućców — warto ustawić na blacie kuchennym obok zlewu. Dobry rozwiązaniem jest też suszarka wisząca. Jeżeli nie masz miejsca, by obok zlewu postawić suszarkę, to najlepszą opcją jest zawieszenie jej na ścianie.

W jakiej kuchni sprawdzą się suszarki i ociekacze do naczyń?

Suszarka do naczyń sprawdzi się w każdej kuchni, nawet w tej, w której zmywanie ręczne odbywa się od czasu do czasu, a wykorzystywana jest przede wszystkim zmywarka do naczyń. Nie wszystkie naczynia i przybory kuchenne można myć w zmywarce — miski i pojemniki z niektórych tworzyw sztucznych, talerze oraz filiżanki z malowanymi paskami dekoracyjnymi, stalowe noże, łyżki i widelce w różnych kolorach (zmywarka powoduje blaknięcie koloru). W takiej sytuacji idealnie najlepiej sprawdzi się w naszej kuchni niewielka suszarka do naczyń ze stali nierdzewnej lub wysokiej jakości plastiku. Ważne, by dopasować suszarkę do stylu wnętrza i designu mebli.

Funkcjonalna, estetyczna suszarka z ociekaczem na naczynia i sztućce ustawiona na kuchennym blacie w Twojej kuchni (możesz spotkać również suszarki narożne wykonane z różnych materiałów) zdecydowanie ułatwi organizację pracy w kuchni przez 365 dni w roku. Wysuszysz na niej umyte naczynia, bez konieczności wycierania ich od razu. Co więcej, używanych najczęściej garnków i elementów zastawy stołowej, nie musisz chować do szafek. Kiedy wyschną na suszarce, mogą na niej czekać, aż będą potrzebne.

Ociekacze na sztućce i suszarki na naczynia w sklepie HOMLA

W sklepie internetowym HOMLA dostępny jest szeroki wybór suszarek do naczyń, które dopasujesz do swojej kuchni. Asortyment obejmuje suszarki niezbędne w każdym domu wykonane z różnych materiałów — metalowe oraz z tworzyw odpornych na korozję i uszkodzenia mechaniczne. W naszym sklepie oferujemy suszarki o różnych wymiarach — niewielkie, które zajmą minimalną ilość miejsca oraz większe, na których możesz suszyć wiele naczyń (nadmiar wody ścieka do dużego pojemnika lub podstawka). Możesz wybrać suszarkę dostosowaną do wielkości kuchni, co ma szczególne znaczenie, jeżeli brakuje Ci miejsca. Kupując online, zawsze możesz liczyć na korzystne promocje oraz szybką wysyłkę!