Miarki kuchenne

Cena
Kolor
Pomieszczenie
Kategoria
Długość (cm)
Linia
Kolekcja
Marka
Mniej filtrów - Więcej filtrów +
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 5

Ustaw kierunek malejący

Miarki to niezbędne akcesoria kuchenne w każdym domu. Są niezastąpione podczas przygotowywania posiłków, pieczenia ciast czy dokładnego odmierzania składników. Niezależnie od tego, czy bliżej Ci do doświadczonego kucharza, który lubi eksperymentować, czy wolisz ściśle trzymać się podanych w przepisie proporcji, miarki z pewnością przydadzą się w Twojej kuchni.

Miarki kuchenne w formie łyżek - przydatne akcesorium do pieczenia

Sukces kulinarny w przypadku pieczenia ciast w dużej mierze zależy od przestrzegania podanych w przepisie proporcji. W odmierzaniu produktów sypkich podczas przygotowywania wypieków pomogą Ci kuchenne miarki w formie łyżek. Znakomicie sprawdzą się do odmierzania odpowiedniej ilości mąki, cukru, kakao i innych składników. Dostępne w różnych rozmiarach pozwalają precyzyjnie odmierzyć różnej wielkości porcje, dzięki czemu unikniesz problemów z dodaniem zbyt dużej lub zbyt małej ilości produktów, co często zdarza się w wyniku używania zwykłych sztućców.

Do czego wykorzystuje się miary i miarki kuchenne?

Miarki kuchenne znakomicie sprawdzają się nie tylko podczas produkcji wypieków, ale także gotowania obiadów, czy nawet przygotowywania napojów.  Za ich pomocą łatwo odmierzysz porcję ryżu lub kaszy, a także ilość soli, którą należy dodać do wody na makaron czy ziemniaki. Rodzajem miarki jest nawet plastikowa łyżeczka, którą często odmierzamy kawę bądź sypką herbatę.

Obok miarek na produkty sypkie dostępne są także dzbanki z miarką, które pozwalają wygodnie omierzać płyny. Umieszczona na naczyniu podziałka wskazuje poziom wody, mleka lub bulionu. Akcesorium to jest szczególnie przydatne, gdy przygotowujemy nowe danie z przepisu i staramy się dokładnie przestrzegać wszystkich wytycznych, aby potrawa była jak najbardziej udana.

Zestawy miarek kuchennych w sklepie Homla

W sklepie HOMLA dostępna jest szeroka oferta akcesoriów do kuchni, w tym miarek. Odnaleźć tu można zarówno miarki w formie łyżek, jak i dzbanki z podziałką. Pierwsze z nich sprzedawane są w zestawach po 4 lub 5 szt, z których każda cechuje się inną wielkością. Wykonane z wysokiej jakości tworzyw sztucznych cechują się trwałością i zapewniają długotrwałe użytkowanie. Także dzbanki dostępne są w różnych rozmiarach, m.in 0,5 L. Zapraszamy do przeglądania naszej oferty i zakupów w najniższych cenach.