Dostawa i płatność

DOSTAWA

Dokładamy wszelkich starań, aby przesyłka dotarła do Ciebie w nienaruszonym stanie, ale z przyczyn od nas niezależnych delikatne produkty mogą się uszkodzić lub stłuc. Bardzo prosimy o sprawdzenie stanu przesyłki w obecności kuriera, aby spisać protokół reklamacyjny, jeśli paczka została uszkodzona.

Produkty wysyłamy kurierem GLS lub DHL(produkty wielkogabarytowe). Przewidywany czas wysyłki to 3-8 dni roboczych. Przy dużej liczbie zamówień czas wysyłki może się znacznie wydłużyć.

W przypadku produktów wielkogabarytowych istnieje możliwość dopłaty za wniesienie. Jeśli zamówienie zawiera produkt o dużych rozmiarach oraz produkt bądź produkty mniejsze, wyślemy dwie paczki w jednej cenie, a Ty otrzymasz dwa listy przewozowe.

PŁATNOŚCI

Forma płatności <99zł >99zł
Przedpłata (płatności internetowe) 15zł 0zł
Pobranie kurierskie 20zł 0zł
UWAGA: Z powodu dużej ilości zamówień w okresie BLACK FRIDAY od 21.11.2018 do 26.11.2018 realizacja zamówień może zostać wydłużona do 14 dni. Prosimy o wyrozumiałość. 

Bezpieczne płatności online

W naszym sklepie możesz skorzystać z dwóch form szybkich płatności: szybkiego przelewu oraz karty płatniczej VISA lub Mastercard. Jeśli skorzystasz z szybkiego przelewu lub przelewu tradycyjnego, zamówione produkty wyślemy, gdy nasz system potwierdzi otrzymanie płatności.

Przelew tradycyjny

Dane niezbędne do wykonania przelewu tradycyjnego (na poczcie lub w banku) znajdują się w zakładce "Mam konto w innym banku", która jest umieszczona na stronie operatora płatności Blue Media. Należy wypełnić wszystkie dane niezbędne do realizacji zamówienia oraz kliknąć przycisk "Kupuję i płacę". Następnie nastąpi przekierowanie do strony operatora płatności, gdzie znajdą Państwo opcję "Mam konto w innym banku".

Płatność za pobraniem

Uprzejmie informujemy, że z powodu problemów technicznych opcja pobrania została tymczasowo wyłączona.