• Darmowa dostawa przy przedpłacie od 99zł

  • Wysyłka do 72h

  • Kontakt

Dostawa i płatność

Dostawa

Wszystkie nasze produkty staramy się wysyłać w maksymalnie 72 godzin, od momentu potwierdzenia płatności. Dokładamy wszelkich starań, aby przesyłka dotarła do Ciebie w nienaruszonym stanie, ale z przyczyn od nas niezależnych delikatne produkty mogą się uszkodzić lub stłuc. Bardzo prosimy o sprawdzenie stanu przesyłki w obecności kuriera, aby spisać protokół reklamacyjny, jeśli paczka została uszkodzona.

Produkty wysyłamy kurierem GLS lub DB Schenker (produkty wielkogabarytowe).

Forma płatności suma zamówienia <99zł suma zamówienia >99zł
Przedpłata (płatności internetowe) 15zł DARMOWA DOSTAWA !
Pobranie kurierskie 20zł 20zł

Uprzejmie informujemy, że z powodu problemów technicznych opcja pobrania została tymczasowo wyłączona.

W przypadku produktów wielkogabarytowych istnieje możliwość dopłaty za wniesienie. Jeśli zamówienie zawiera produkt o dużych rozmiarach oraz produkt bądź produkty mniejsze, wyślemy dwie paczki w jednej cenie, a Ty otrzymasz dwa listy przewozowe.

Płatności

W naszym sklepie możesz skorzystać z czterech form płatności: szybkiego przelewu, kartą płatniczą VISA, Mastercard, przelewu tradycyjnego oraz płatności przy odbiorze. Jeśli skorzystasz z szybkiego przelewu lub przelewu tradycyjnego, zamówione produkty wyślemy, gdy nasz system potwierdzi otrzymanie płatności. W przypadku płatności za pobraniem, produkty wyślemy w 72 godziny od momentu otrzymania zamówienia, a za towar zapłacisz kurierowi.