Dostawa i płatność

Drodzy Homla Fani!

 

Bardzo dziękujemy za zaufanie i zrealizowane zakupy. Nasz magazyn dokłada najwyższych starań, by każdą przesyłkę podjąć najszybciej, jak to możliwe. Aktualnie realizacja zamówień może potrwać maksymalnie do 5 dni roboczych od chwili, gdy zamówienie zostanie opłacone.

INFORMACJE O DOSTAWIE

Dokładamy wszelkich starań, aby przesyłka dotarła do Ciebie w nienaruszonym stanie, ale z przyczyn od nas niezależnych delikatne produkty mogą się uszkodzić lub stłuc. Bardzo prosimy o sprawdzenie stanu przesyłki w obecności kuriera, aby spisać protokół reklamacyjny, jeśli paczka została uszkodzona.

Produkty wysyłamy kurierem DPD lub Spedimex (produkty wielkogabarytowe). W przypadku produktów wielkogabarytowych nie ma możliwości dopłaty za wniesienie. Produkt wielkogabarytowy nadajemy przesyłką paletową, dostarczaną pod adres zamówienia.
Usługa wniesienia produktów wielkogabarytowych ustalana przez Klienta bezpośrednio z kurierem.

Jeśli w zamówieniu znajdują się produkty z oferty meblowej, możesz otrzymać od nas więcej niż jedną przesyłkę.  Przesyłki wyślemy do Ciebie różnymi firmami kurierskimi, co może spowodować, że daty doręczenia przesyłek mogą się różnić.

INFORMACJE O PŁATNOŚCI 

Forma płatności <149zł >149zł
Przedpłata (płatności internetowe) 15zł 0zł
 

Bezpieczne płatności online

W naszym sklepie możesz skorzystać z dwóch form szybkich płatności: szybkiego przelewu oraz karty płatniczej VISA lub Mastercard. Jeśli skorzystasz z szybkiego przelewu lub przelewu tradycyjnego, zamówione produkty wyślemy, gdy nasz system potwierdzi otrzymanie płatności.

Przelew tradycyjny

Dane niezbędne do wykonania przelewu tradycyjnego (na poczcie lub w banku) znajdują się w zakładce "Mam konto w innym banku", która jest umieszczona na stronie operatora płatności Blue Media. Należy wypełnić wszystkie dane niezbędne do realizacji zamówienia oraz kliknąć przycisk "Kupuję i płacę". Następnie nastąpi przekierowanie do strony operatora płatności, gdzie znajdą Państwo opcję "Mam konto w innym banku".