Dostawa i płatność

DOSTAWA

UWAGA:

Drodzy Klienci, informujemy, że zamówienia złożone do soboty 4.04 do godz. 24.00 i opłacone przelewem internetowym (przelew online / Blue Media), będą przez nas wysłane najpóźniej do środy 8.04., tak aby były dostarczone przed świętami. Prosimy jednak o wyrozumiałość w zakresie prac operatorów logistycznych.

Z powodu bardzo dużej liczby zamówień czas dostawy niestety może ulec wydłużeniu. Realizacja zamówienia może potrwać do 10 dni roboczych. Przepraszamy za niedogodności i prosimy o odrobinę cierpliwości.

 

Dokładamy wszelkich starań, aby przesyłka dotarła do Ciebie w nienaruszonym stanie, ale z przyczyn od nas niezależnych delikatne produkty mogą się uszkodzić lub stłuc. Bardzo prosimy o sprawdzenie stanu przesyłki w obecności kuriera, aby spisać protokół reklamacyjny, jeśli paczka została uszkodzona.

Produkty wysyłamy kurierem GLS lub DHL(produkty wielkogabarytowe). W przypadku produktów wielkogabarytowych nie ma możliwości dopłaty za wniesienie. Produkt wielkogabarytowy nadajemy przesyłką paletową, dostarczaną pod adres zamówienia.
Usługa wniesienia produktów wielkogabarytowych ustalana przez Klienta bezpośrednio z kurierem. Jeśli zamówienie zawiera produkt o dużych rozmiarach oraz produkt bądź produkty mniejsze, wyślemy dwie paczki w jednej cenie, a Ty otrzymasz dwa listy przewozowe.

PŁATNOŚCI

Forma płatności <99zł >99zł
Przedpłata (płatności internetowe) 15zł 0zł

Bezpieczne płatności online

W naszym sklepie możesz skorzystać z dwóch form szybkich płatności: szybkiego przelewu oraz karty płatniczej VISA lub Mastercard. Jeśli skorzystasz z szybkiego przelewu lub przelewu tradycyjnego, zamówione produkty wyślemy, gdy nasz system potwierdzi otrzymanie płatności.

Przelew tradycyjny

Dane niezbędne do wykonania przelewu tradycyjnego (na poczcie lub w banku) znajdują się w zakładce "Mam konto w innym banku", która jest umieszczona na stronie operatora płatności Blue Media. Należy wypełnić wszystkie dane niezbędne do realizacji zamówienia oraz kliknąć przycisk "Kupuję i płacę". Następnie nastąpi przekierowanie do strony operatora płatności, gdzie znajdą Państwo opcję "Mam konto w innym banku".