Sprzątanie w kuchni

Cena
Kolor
Pomieszczenie
Kategoria
Szerokość (cm)
Wysokość (cm)
Długość (cm)
Średnica (cm)
Mycie w zmywarce
Linia
Kolekcja
Marka
Mniej filtrów - Więcej filtrów +
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 36

Ustaw kierunek malejący

Kuchnia to miejsce, gdzie nietrudno o zabrudzenia, plamy i zacieki – podczas gotowania odpryska tłuszcz, gdzieniegdzie coś się rozleje. Dlatego warto mieć przy sobie akcesoria do czyszczenia, które ułatwią czyszczenie nawet największych zabrudzeń i nawet w najbardziej niedostępnych zakamarkach. Każda kuchnia może lśnić czystością – wystarczą odpowiednie szczotki, organizery, ociekacze i dozowniki. A to wszystko znajdziesz w Homla!

Do małych kuchni – wygodne i innowacyjne dozowniki

W małych kuchniach liczy się każdy skrawek wolnej przestrzeni. Dlatego warto zorganizować ją tak, by nawet mało pojemne szafki i szuflady mogły pomieścić jak najwięcej akcesoriów i naczyń. Pomóc Ci w tym mogą ociekacze kuchenne oraz ociekacze na sztućce – nie tylko tworzą dodatkową przestrzeń do przechowywania, ale także pozwalają uporządkować przedmioty. Ociekacze kuchenne mogą być przy okazji wykorzystywane jako durszlak oraz do mycia warzyw i owoców.

Pomysłowym rozwiązaniem na zaoszczędzenie odrobiny wolnego miejsca są dozowniki na płyn do naczyń, które posiadają dodatkowe miejsce na gąbkę. Dzięki temu nie gubi się ona wśród naczyń do umycia, nie potrzeba również dodatkowego naczynia do jej przechowywania.

Aby zachować porządek w zlewie…

W zlewie często tworzą się zacieki, osad z mydła i kamienia, a w sitku zostają ciężkie do usunięcia resztki potraw. Z tego względu warto uzupełnić swój zlew o specjalne maty, które zapobiegają rysowaniu dna, a także silikonowe sitka – dzięki specjalnej strukturze, resztki pożywienia będą osiadać na sitku, które można łatwo wyciągnąć i zutylizować odpadki.

Podczas sprzątania przydadzą się także szczotki do naczyń, które można wykorzystać zarówno do usuwania ciężkich zabrudzeń – np. przypalonych resztek potraw i zaschniętego tłuszczu – jak i do szorowania zlewu czy płyty piekarnika. Szczotki do naczyń wyposażone są w twarde włosie, które poradzi sobie z problematycznymi plamami szybciej i łatwiej, niż tradycyjne gąbki.

… i na podłodze 

Kuchnia to także miejsce, gdzie często zdarzają się drobne wypadki – rozsypane płatki śniadaniowe, ziarna ryżu lub potłuczone naczynia. W kryzysowych sytuacjach warto mieć pod ręką zmiotkę i szufelkę, które doraźnie zastąpić mogą odkurzacz. Przydadzą się zwłaszcza wtedy, gdy się spieszysz, lub gdy fragmenty są zbyt duże, by dało się wciągnąć je przez rurę odkurzacza.

W Homla znajdziesz akcesoria do czyszczenia, które uczynią Twoją kuchnię pomieszczeniem wygodnym, przestronnym i czystym. Sprawdź naszą ofertę i zaproś do swojego domu ład i porządek!