Szafki

Szafki

Niezależnie od tego, czy mieszkasz w przestronnym domu czy ciasnym mieszkaniu, dodatkowe miejsce do przechowywania zawsze się przyda. Szafki pozwolą Ci uporządkować przestrzeń oraz pozwolą uniknąć poczucia bałaganu wywołanego przez zbyt dużą ilość ozdób i akcesoriów na widoku. Natomiast szafki RTV podpierają telewizor i sprzęty multimedialne, ukrywają kable i dodatkowe przedłużki.

Jednak nawet szafki RTV do salonu mogą wyróżniać się wyjątkową estetyką – w końcu również stanowią dopełnienie aranżacji. Jeśli szukasz funkcjonalnych i estetycznych szafek, dobrze trafiłeś! Znajdziesz je w ofercie Homla.

Cena
Kolor
Pomieszczenie
Kategoria
Szerokość (cm)
Wysokość (cm)
Głębokość (cm)
Linia
Kolekcja
Mniej filtrów - Więcej filtrów +
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 10

Ustaw kierunek malejący

Szafki to meble skrzyniowe, które odgrywają olbrzymią rolę w aranżacji wszystkich pomieszczeń domu. Tak samo jak komody i regały pomagają przechowywać i segregować produkty, które nie powinny znaleźć się na widoku, aby ograniczyć chaos i bałagan. Jednak szafki posiadają także dodatkowe funkcje – większość z nich zostało wyposażonych w specjalną półkę na drobne RTV, takie jak dekoder telewizyjny lub odtwarzacz DVD. Szafki pod telewizor sprawdzą się w salonie, jednak ich forma jest na tyle uniwersalna, by znalazły miejsce także w sypialni czy korytarzu.

Do małych mieszkań czy dużych domów? – przeznaczenie szafek

Szafki po telewizor wyróżniają się niewielką wysokością – dzięki temu nie zasłaniają ekranu, jeśli telewizor wisi na ścianie, a nie stoi na stelażu lub nóżce. Z tego względu lepiej sprawdzą się w pomieszczeniach o dużym rozmiarze – tam, gdzie można pozwolić sobie na wykorzystywanie przestrzeni w poziomie, a nie pionie.

Jednak w każdym salonie, nawet tym małym, potrzebny jest mebel, który nie zasłaniać będzie telewizora, pomoże zorganizować przestrzeń, a dodatkowo chociaż trochę ukryć kable i sprzęt RTV. W małych mieszkaniach szafki pod telewizor sprawdzą się więc w salonach, a także tam, gdzie nie wejdzie wysoki regał – np. jako funkcjonalne wypełnienie przestrzeni pod skosami na poddaszu.

Dlaczego warto kupić szafkę pod telewizor?

Szafki RTV są funkcjonalne z dwóch powodów – pomagają ukryć sprzęty takie jak dekoder oraz stanowią dodatkową przestrzeń do przechowywania. I chociaż każdy mebel skrzyniowy pozwala opanować bałagan i chaos, nie każdy tak dobrze uchroni RTV przed natrętnym spojrzeniem gości. Np. dekoder nie może zostać zamknięty w szufladzie lub szafie, gdyż (pomijając kwestię obecności kabla) nie przewodzi sygnału przez ścianki. Szafki pod telewizor posiadają specjalne półki na RTV – pomieszczą one sprzęty tak, by nie rzucały się w oczy, ale równocześnie w dalszym ciągu działały bez zarzutu.

Szafka pod telewizor jest na tyle niska i długa, że sprawdzi się również w korytarzu lub garderobie, jako szafka na buty.

Szafki na buty – nie tylko dla kobiet

Chociaż zapewne w każdym domu to kobieta jest rekordzistką pod kątem ilości posiadanych par butów, z szafki na buty skorzysta cała rodzina. Każdy z domowników otrzyma swoją półkę lub szufladę, a korytarz stanie się bardziej poukładany i czysty, jeśli obuwie zniknie z pola widzenia. Dodatkowo, szafki na buty mogą posłużyć także jako wygodne miejsce siedzące – w końcu zawiążesz buty bez schylania się. Oczywiście, przed zastosowaniem szafki w taki sposób, sprawdź maksymalne obciążenie mebla.

 W naszej ofercie znajdziesz szafki wyróżniające się nowoczesnym wzornictwem. Jeśli lubisz estetykę naturalnego drewna, na pewno spodobają Ci się nasze meble w wytrzymałej okleinie dębowej. Sprawdź!