HOMLA – serce mojego domu

Naszą główną misją i filozofią działania jest tworzenie przedmiotów, które sprawiają, że wnętrze domu staje się nie tylko piękniejsze, ale też bardziej przytulne i wygodne, a codzienność przyjemniejsza i łatwiejsza. Być może zastanawia Cię, dlaczego nie „serce Twojego domu”? Wynika to wprost z naszego myślenia o produktach HOMLA. Projektujemy je i przygotowujemy tak, aby o każdym z nich można było pomyśleć „tak, to serce mojego domu”.

W naszych produktach łączymy piękno i funkcjonalność

Cały proces tworzenia rozpoczyna się w pracowni projektowej HOMLA. To tutaj dokładamy wszelkich starań, aby każdy produkt stanowił połączenie pięknego designu i funkcjonalności na co dzień.

Przed naszymi wspaniałymi projektantkami Agnieszką, Moniką, Karoliną sztuka użytkowa, najbardziej inspirujące nurty wzornictwa w historii, jak mid-century modern i współczesny styl skandynawski, oraz ciągle zmieniająca się moda nie mają żadnych tajemnic.

Znajdziesz nas w ponad 70 salonach sprzedaży

Marka HOMLA powstała w 2015 roku, a pierwszy salon sprzedaży otworzyliśmy już rok później. Dziś jesteśmy dostępni w ponad 60 salonach na terenie całej Polski. Nasze sklepy znajdziesz w galeriach między innymi w Krakowie, Warszawie, Poznaniu, Rzeszowie, Szczecinie, Lublinie, Łodzi oraz w wielu mniejszych miastach. Pełną listę sklepów stacjonarnych Homla znajdziesz pod adresem: https://homla.com.pl/salony

Zawsze jesteśmy dla Ciebie online

Równolegle do sprzedaży stacjonarnej prowadzimy i rozwijamy sklep internetowy. Nieustannie ulepszamy naszą stronę www, aby zakupy online w HOMLA były szybkie i przyjemne na każdym etapie – od wyszukania produktów, przez skorzystanie z promocji i kodów rabatowych, aż po odbiór starannie zapakowanej przesyłki.