Oferty pracy w Homla

Praca w Homla

Spółka N2H to prężnie rozwijająca się firma działająca na polskim rynku od 2016 roku. N2H Sp. z o.o. jest właścicielem marki Homla, która w swojej ofercie proponuje produkty z kategorii home decor. Obecnie posiadamy 60 salonów stacjonarnych w galeriach handlowych na terenie całego kraju oraz sklep internetowy www.homla.com.pl.

Nasze produkty tworzone są przez ludzi z nieograniczoną wyobraźnią, dla których nie ma rzeczy niemożliwych. Dzięki pracy zgranego zespołu marka jest obecna w domach wielu Polaków, dlatego do naszego zespołu poszukujemy osób otwartych, które razem z nami będą chciały rozwijać brand Homla. Przekrocz z nami granice wyobraźni i dołącz do świata Homla!

Zobacz poniżej kogo aktualnie poszukujemy i aplikuj do nas, aby pracować wspólnie z pasją i energią.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy:

Kierownika Salonu w Suwałkach

Logo HomlaKierownika Salonu w Świnoujściu

Logo HomlaKierownika Salonu w Sochaczewie

Logo HomlaKierownika Salonu w Rybniku

Logo HomlaSpecjalistę ds. content marketingu

Logo HomlaKupca

Logo HomlaSpecjalistę ds. e-commerce

Marketing Managera

Asystenta Kupca

 

 

Aplikując do naszej firmy bardzo prosimy o zamieszczenie w dokumentach klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.”

Jeśli Pani/Pan chce by CV pozostało w naszej bazie, proszę umieść dodatkowo następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

Zobacz jak się u nas pracuje   LinkedIn 

kariera

Informujemy, że Administratorem Danych Osobowych kandydatów do pracy ujawnionych w dokumentach rekrutacyjnych jest N2H Sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach, Al. Solidarności 36, 25-323 Kielce, adres do korespondencji: ul. Sosnowiecka 75, 31-345 Kraków. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Pani/Pana dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym mogą być przetwarzane także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeśli roszczenia te związane będą z prowadzoną przez nas rekrutacją. Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie:  art. 6 ust. 1 lit. a) Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (zgoda osoby, której dane dotyczą), art. 6 ust. 1 lit. c) Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych w związku z art. 221 ust. 1 Kodeksu pracy (wypełnienie obowiązku prawnego). Zgoda obejmuje dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa np. Pani/Pana wizerunek. Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa np. Pani/Pana imię i nazwisko, wykształcenie, przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. W przypadku przetwarzania danych osobowych w związku z ustaleniem, dochodzeniem lub obroną przed roszczeniami, podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych będzie prawnie uzasadniony interes administratora danych (art. 6 ust. 1 lit. f) Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych). Pani/Pana dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom. Pani/Pana dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy. W związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, sprzeciwu oraz przenoszenia danych. W przypadku przetwarzania danych osobowych w oparciu o wyrażoną zgodę, przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia tej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie tej zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Pani/Pana prawa mogą być realizowane poprzez wysłanie wiadomości elektronicznej na adres: hr(małpa)homla.com.pl. W przypadku uznania, że przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, ma Pani/Pan prawo wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO). Podanie danych osobowych wskazanych w Kodeksie pracy i innych przepisach prawa jest warunkiem udziału w postępowaniu rekrutacyjnym, a brak danych może skutkować niewzięciem pod uwagę aplikacji rekrutacyjnej. Pani/Pana dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 12 (dwunastu) miesięcy od daty publikacji ogłoszenia. Ponadto Pani/Pana dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres od daty wymagalności roszczenia do jego przedawnienia.