Oferty pracy w Homla

 

 

Homla

Spółka N2H to prężnie rozwijająca się firma działająca na polskim rynku od 2016 roku. N2H Sp. z o.o. jest właścicielem marki Homla, która w swojej ofercie proponuje produkty z kategorii home decor. Obecnie posiadamy 60 salonów stacjonarnych w galeriach handlowych na terenie całego kraju oraz sklep internetowy www.homla.com.pl.

Nasze produkty tworzone są przez ludzi z nieograniczoną wyobraźnią, dla których nie ma rzeczy niemożliwych. Dzięki pracy zgranego zespołu marka jest obecna w domach wielu Polaków, dlatego do naszego zespołu poszukujemy osób otwartych, które razem z nami będą chciały rozwijać brand Homla. Przekrocz z nami granice wyobraźni i dołącz do świata Homla!

Zobacz poniżej kogo aktualnie poszukujemy i aplikuj do nas, aby pracować wspólnie z pasją i energią.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy:

Specjalisty ds. Marketing Automation

Młodszego specjalisty ds. SEO

Asystenta grafika produktowego

Kupca asortymentu Home Decor

Młodszego specjalisty ds. obsługi marketplae (Allegro)

Product Managera

Administratora systemów IT (Microsoft)

Specjalisty ds. SEM

Specjalisty ds. e-commerce

Koordynatora ds. Pricingu

Dyrektora Handlowego

Key Account Managera

Specjalisty ds. sprzedaży B2B

Kierownika Salonu – Myślenice

 

Aplikując do naszej firmy bardzo prosimy o zamieszczenie w dokumentach klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.”

Jeśli Pani/Pan chce by CV pozostało w naszej bazie, proszę umieść dodatkowo następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

Zobacz jak się u nas pracuje   LinkedIn 

kariera

Informujemy, że Administratorem Danych Osobowych kandydatów do pracy ujawnionych w dokumentach rekrutacyjnych jest N2H Sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach, Al. Solidarności 36, 25-323 Kielce, adres do korespondencji: ul. Sosnowiecka 75, 31-345 Kraków. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Pani/Pana dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym mogą być przetwarzane także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeśli roszczenia te związane będą z prowadzoną przez nas rekrutacją. Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie:  art. 6 ust. 1 lit. a) Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (zgoda osoby, której dane dotyczą), art. 6 ust. 1 lit. c) Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych w związku z art. 221 ust. 1 Kodeksu pracy (wypełnienie obowiązku prawnego). Zgoda obejmuje dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa np. Pani/Pana wizerunek. Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa np. Pani/Pana imię i nazwisko, wykształcenie, przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. W przypadku przetwarzania danych osobowych w związku z ustaleniem, dochodzeniem lub obroną przed roszczeniami, podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych będzie prawnie uzasadniony interes administratora danych (art. 6 ust. 1 lit. f) Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych). Pani/Pana dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom. Pani/Pana dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy. W związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, sprzeciwu oraz przenoszenia danych. W przypadku przetwarzania danych osobowych w oparciu o wyrażoną zgodę, przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia tej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie tej zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Pani/Pana prawa mogą być realizowane poprzez wysłanie wiadomości elektronicznej na adres: hr(małpa)homla.com.pl. W przypadku uznania, że przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, ma Pani/Pan prawo wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO). Podanie danych osobowych wskazanych w Kodeksie pracy i innych przepisach prawa jest warunkiem udziału w postępowaniu rekrutacyjnym, a brak danych może skutkować niewzięciem pod uwagę aplikacji rekrutacyjnej. Pani/Pana dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 12 (dwunastu) miesięcy od daty publikacji ogłoszenia. Ponadto Pani/Pana dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres od daty wymagalności roszczenia do jego przedawnienia.