Obieraczki

Cena
Kolor
Pomieszczenie
Kategoria
Szerokość (cm)
Długość (cm)
Kolekcja
Mniej filtrów - Więcej filtrów +
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 3

Ustaw kierunek malejący

Warzywa to jeden z podstawowych składników każdego dnia. Poleca się je ze względu na dużą liczbę witamin oraz cenne właściwości prozdrowotne. Zanim zaczniemy je gotować, smażyć lub podpiekać należy obrać je ze skórki. W tym zadaniu świetnie sprawdzi się przeznaczona do tego celu obieraczka, która pozwoli wykonać tę czynność w sposób szybki, precyzyjny i bezpieczny. Szybko zobaczysz, że to niepozorne akcesorium kuchenne sprawi, że obieranie ziemniaków i innych warzyw będzie jeszcze łatwiejsze niż do tej pory.

Uniwersalne obieraczki do ziemniaków i owoców

W restauracjach, gdzie codzienne przygotowywane są duże ilości ziemniaków i warzyw, wykorzystywany jest specjalny sprzęt gastronomiczny, który stopniowo zastępuje tradycyjny obierak. Profesjonalne urządzenie elektryczne składa się z bębna, zamykającej go pokrywy oraz silnika, który napędza cały mechanizm. Ściany komory skrywają obrotowe ostrze, które po rozpoczęciu cyklu ściera skórkę z ziemniaków. Wydajność takiego urządzenia jest zależna od konkretnego modelu i marki, wsad może pomieścić od 5 kg warzyw, do nawet 12 kg czy 20 kg. 

W warunkach domowych obieranie warzyw nie wymaga aż tak zaawansowanych technologii, jak w lokalach gastronomicznych. Na potrzeby dań przygotowywanych nawet dla większej rodziny w zupełności wystarczy ręczna obieraczka do warzyw, która pozwoli Ci szybko przygotować je do obróbki termicznej. Co ważne, za pomocą tej obieraczki obierzesz nie tylko ziemniaki, ale także m.in. marchwie, buraki, cebule, ogórki czy jabłka.

Przydatnym narzędziem, które świetnie sprawdzi się do wykonania kolejnego etapu przygotowywania posiłków, są tarki do warzyw i owoców. Dzięki nim obrane i wypłukane warzywa szybko rozdrobnisz na mniejsze kawałki, a następnie stworzysz z nich pyszne dania takie jak zupy, pasty czy sałatki. 

Warto tutaj wyposażyć się też w wysokiej jakści naczynia do gotowania jak garnki czy patelnie.

Jakie obieraczki znajdziesz w ofercie Homla?

W sklepie HOMLA odnajdziesz szeroki wybór obieraczek do ziemniaków w wersji pionowej i poziomej. W obydwu przypadkach wykonane ze stali nierdzewnej ostrze ścierne osadzone jest na końcu rękojeści, która zapewnia pewny i wygodny chwyt podczas użytkowania. Ostrze podzielone jest na dwie części, a oddzielająca je szpara tworzy przestrzeń dla obierzyny. Wykorzystanie wysokiej jakości materiałów oraz staranne wykonanie sprawiają, że obieraczki firmy HOMLA zachowują świetną formę nawet po obraniu wielu kilogramów ziemniaków. 

Duży wybór sprawia, że w sklepie HOMLA z pewnością znajdziesz najlepsze narzędzie dla siebie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Produkty możesz zamówić online z wygodną dostawą do domu.