Mydelniczki

Mydelniczki

Drobne akcesoria łazienkowe również składają się na spójny wystrój pomieszczenia – nawet mydelniczki. Są one niezwykle praktycznym elementem aranżacji, gdyż trzymają w ryzach śliskie kostki mydła, które pozostawione na umywalce zostawiają po sobie ślady rozpuszczającego się tłuszczu i substancji zagęszczających. Dzięki mydelniczkom nie musisz martwić się o uciążliwe do usunięcia plamy i sprzątanie łazienki. Są również jednym z istotnych elementów estetyki wystroju - często tworzą stylistyczną całość z innymi elementami łazienkowych zestawów.

W Homla znajdziesz szeroki wybór mydelniczek – w tym mydelniczki ceramiczne, akrylowe, z elementami drewnianymi. Sprawdź i wybierz coś dla siebie!

Cena
Szerokość (cm)
Wysokość (cm)
Długość (cm)
Średnica (cm)
Linia
Mniej filtrów - Więcej filtrów +
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 8

Ustaw kierunek malejący

Chociaż w miejscach użyteczności publicznych – takich jak galerie handlowe, ośrodki kultury czy placówki opieki zdrowotnej – korzysta się już głównie z mydła w płynie, w niektórych domach w dalszym ciągu panuje przywiązanie do wydajnych mydeł w kostce. Niestety, podczas mycia dłoni mydłem w kostce, rozpuszczające się substancje zagęszczające i tłuszcze tworzą ciężki do usunięcia osad, który zostawia ślady na umywalce. Aby uniknąć tego problemu, wybierz mydelniczkę, która nie tylko zapewni porządek i ład w Twojej łazience, ale także stanowić będzie estetyczny dodatek, podkreślający stylistykę wnętrza.

Jaki materiał mydelniczki sprawdzi się najlepiej?

Podstawowym wyznacznikiem materiału, z którego wykonana została mydelniczka, powinna być odporność na wodę. Produkty wykonane z niektórych rodzajów drewna mogą pod wpływem wilgoci pęcznieć i ciemnieć, a szklane pękać przy wysokich temperaturach.

  • Mydelniczki ceramiczne

Mydelniczki ceramiczne to najbardziej popularne rozwiązanie. Są delikatne, jednak ich uszkodzenie jest możliwe tylko mechanicznie – na skutek upadku lub uderzenia ciężkim przedmiotem. Nie zmieniają swoich właściwości pod wpływem wilgoci, a dodatkowo są bardzo proste w czyszczeniu – wystarczy przemyć osad z mydła pod ciepłą wodą. Mydelniczki ceramiczne i porcelanowe są również niezwykle eleganckie, a na rynku dostępna jest zaskakująca ilość wzorów i kolorów – sprawdź także u nas!

  • Mydelniczki z tworzywa sztucznego

Mydelniczki z tworzywa sztucznego również nie sprawiają problemów pod kątem utrzymywania ich w czystości. Akrylowe i wykonane z polistyrenu produkty wykazują się trwałością na uszkodzenia, dzięki czemu z powodzeniem mogą stanowić substytut mydelniczek szklanych i ceramicznych w domach, w których mieszkają dzieci.

  • Mydelniczki drewniane

Mydelniczki drewniane to uniwersalne i eleganckie akcesoria łazienkowe. Jednak nie każdy gatunek drewna można wykorzystać do stworzenia produktów mających kontakt z wodą i wilgocią. Najlepiej sprawdzi się drewno bambusa, które w naturalnych warunkach również żyje w deszczowym klimacie. Nie pęcznieje ono od wody, a tym samym świetnie sprawdza się do produkcji mydelniczek, dozowników, a także ich drobnych elementów ozdobnych.

Spójna aranżacja przede wszystkim – mydelniczka jako element ozdobny

Chociaż mydelniczka to produkt przede wszystkim funkcjonalny, nie zapominaj o jego walorach estetycznych. Stanowi ona jeden z akcesoriów łazienkowych, które w komplecie mogą podkreślać stylistykę wnętrza. Jeśli zatem w Twojej łazience króluje tradycyjne scandi, postaw na produkty łączące w sobie klasyczną biel z naturalnym pięknem drewna. Do łazienek w stylu glamour dobierz akcesoria w eleganckiej kolorystyce chłodnego srebra lub królewskiego złota, a do tych urządzonych w industrialnych klimatach – czarne, proste mydelniczki.

A wszystko to znajdziesz w naszej ofercie! Pozwól się zainspirować i wybierz produkt, który podkreśli urok Twojej łazienki.