Mydelniczki

Mydelniczki

Drobne akcesoria łazienkowe również składają się na spójny wystrój pomieszczenia – nawet mydelniczki. Są one niezwykle praktycznym elementem aranżacji, gdyż trzymają w ryzach śliskie kostki mydła, które pozostawione na umywalce zostawiają po sobie ślady rozpuszczającego się tłuszczu i substancji zagęszczających. Dzięki mydelniczkom nie musisz martwić się o uciążliwe do usunięcia plamy i sprzątanie łazienki. Są również jednym z istotnych elementów estetyki wystroju - często tworzą stylistyczną całość z innymi elementami łazienkowych zestawów.

W Homla znajdziesz szeroki wybór mydelniczek – w tym mydelniczki ceramiczne, akrylowe, z elementami drewnianymi. Sprawdź i wybierz coś dla siebie!

Cena
Marka
Kolor
Szerokość (cm)
Długość (cm)
Linia
Kolekcja
Wysokość (cm)
Mniej filtrów - Więcej filtrów +
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 10

Ustaw kierunek malejący
 1. Mydelniczka POTI czarna 12,5x9x3,5 cm Mydelniczka POTI czarna 12,5x9x3,5 cm
  Zobacz produkt
  Dodaj do listy życzeń
 2. Mydelniczka POTI beżowa 12,5x9x3,5 cm Mydelniczka POTI beżowa 12,5x9x3,5 cm
  Zobacz produkt
  Dodaj do listy życzeń
 3. Mydelniczka YNEZ biała 12x8 cm Mydelniczka YNEZ biała 12x8 cm
  Zobacz produkt
  Dodaj do listy życzeń
 4. Mydelniczka JUPITER biała 12 cm
  Zobacz produkt
  Dodaj do listy życzeń
 5. Mydelniczka JUPITER czarna 12 cm Mydelniczka JUPITER czarna 12 cm
  Zobacz produkt
  Dodaj do listy życzeń
 6. Akcesoria MOYEN łazienkowe białe 16 cm Akcesoria MOYEN łazienkowe białe 16 cm
  Zobacz produkt
  Dodaj do listy życzeń
 7. Mydelniczka VATI bambusowa naturalna 12x10x3 cm Mydelniczka VATI bambusowa naturalna 12x10x3 cm
  Zobacz produkt
  Dodaj do listy życzeń
 8. Mydelniczka LOOP turkusowa 9x14 cm Mydelniczka LOOP turkusowa 9x14 cm
  Zobacz produkt
  Dodaj do listy życzeń
 9. Mydelniczka LOOP jasny róż 9x14 cm Mydelniczka LOOP jasny róż 9x14 cm
  Zobacz produkt
  Dodaj do listy życzeń
 10. Mydelniczka LOOP antracytowa 9x14 cm Mydelniczka LOOP antracytowa 9x14 cm
  Zobacz produkt
  Dodaj do listy życzeń

Chociaż w miejscach użyteczności publicznych – takich jak galerie handlowe, ośrodki kultury czy placówki opieki zdrowotnej – korzysta się już głównie z mydła w płynie, w niektórych domach w dalszym ciągu panuje przywiązanie do wydajnych mydeł w kostce. Niestety, podczas mycia dłoni mydłem w kostce, rozpuszczające się substancje zagęszczające i tłuszcze tworzą ciężki do usunięcia osad, który zostawia ślady na umywalce. Aby uniknąć tego problemu, wybierz mydelniczkę, która nie tylko zapewni porządek i ład w Twojej łazience, ale także stanowić będzie estetyczny dodatek, podkreślający stylistykę wnętrza.

Jaki materiał mydelniczki sprawdzi się najlepiej?

Podstawowym wyznacznikiem materiału, z którego wykonana została mydelniczka, powinna być odporność na wodę. Produkty wykonane z niektórych rodzajów drewna mogą pod wpływem wilgoci pęcznieć i ciemnieć, a szklane pękać przy wysokich temperaturach.

 • Mydelniczki ceramiczne

Mydelniczki ceramiczne to najbardziej popularne rozwiązanie. Są delikatne, jednak ich uszkodzenie jest możliwe tylko mechanicznie – na skutek upadku lub uderzenia ciężkim przedmiotem. Nie zmieniają swoich właściwości pod wpływem wilgoci, a dodatkowo są bardzo proste w czyszczeniu – wystarczy przemyć osad z mydła pod ciepłą wodą. Mydelniczki ceramiczne i porcelanowe są również niezwykle eleganckie, a na rynku dostępna jest zaskakująca ilość wzorów i kolorów – sprawdź także u nas!

 • Mydelniczki z tworzywa sztucznego

Mydelniczki z tworzywa sztucznego również nie sprawiają problemów pod kątem utrzymywania ich w czystości. Akrylowe i wykonane z polistyrenu produkty wykazują się trwałością na uszkodzenia, dzięki czemu z powodzeniem mogą stanowić substytut mydelniczek szklanych i ceramicznych w domach, w których mieszkają dzieci.

 • Mydelniczki drewniane

Mydelniczki drewniane to uniwersalne i eleganckie akcesoria łazienkowe. Jednak nie każdy gatunek drewna można wykorzystać do stworzenia produktów mających kontakt z wodą i wilgocią. Najlepiej sprawdzi się drewno bambusa, które w naturalnych warunkach również żyje w deszczowym klimacie. Nie pęcznieje ono od wody, a tym samym świetnie sprawdza się do produkcji mydelniczek, dozowników, a także ich drobnych elementów ozdobnych.

Spójna aranżacja przede wszystkim – mydelniczka jako element ozdobny

Chociaż mydelniczka to produkt przede wszystkim funkcjonalny, nie zapominaj o jego walorach estetycznych. Stanowi ona jeden z akcesoriów łazienkowych, które w komplecie mogą podkreślać stylistykę wnętrza. Jeśli zatem w Twojej łazience króluje tradycyjne scandi, postaw na produkty łączące w sobie klasyczną biel z naturalnym pięknem drewna. Do łazienek w stylu glamour dobierz akcesoria w eleganckiej kolorystyce chłodnego srebra lub królewskiego złota, a do tych urządzonych w industrialnych klimatach – czarne, proste mydelniczki.

A wszystko to znajdziesz w naszej ofercie! Pozwól się zainspirować i wybierz produkt, który podkreśli urok Twojej łazienki.