Odbiór w salonie - 0 zł
Termin realizacji 1 dzień
Foremki do ciastek zając EIDE to zestaw dla każdego miłośnika słodkich wypieków. Dwie stalowe foremki przydadzą się nie tylko podczas przygotowań do Wielkanocy… i nie tylko w kuchni. Z ich pomocą wykonasz piękne dekoracje z masy cukrowej, a także z masy solnej lub ciastoliny – możesz je więc wykorzystać podczas zabaw ze swoimi dziećmi.
W zestawie znajdują się dwie foremki do ciasteczek, które pozwolą Ci przygotować ciastka w kształcie zająca – jedna przedstawia całe zwierzę, druga tylko schematyczny kształt główki z długimi uszami. Foremki posiadają ostre krawędzie, dlatego łatwo wytniesz nimi pożądane kształty w cieście, które zachowają się nawet po wypieczeniu masy. Możesz ich także użyć jako szablonu: delikatnie postawić na wierzchu ciasta i środek wypełnić kolorowymi posypkami, wiórkami koksowymi lub orzechami. Wymiary: 12x11x2, 12x8x2 cm.
Wielkanocne foremki EIDE wykonane zostały ze stali. Cechuje je doskonała jakość wykonania oraz trwałość materiału. Można myć w zmywarce.
SKU: | ENSNSIN164690 |
---|---|
EAN: | 5902869987551 |
Marka: | HOMLA |
Materiał: | STAL NIERDZEWNA |
Kolekcja: | NATURAL EASTER |
Kolor: | SREBRNY |
Szerokość (cm): | 11.00 |
Długość (cm): | 12.00 |
Wysokość (cm): | 5.00 |
Mycie w zmywarce: | PRODUKT MOŻNA MYĆ W ZMYWARCE |
Linia: | EIDE |
Cena jednostkowa: | 5,00 zł/SZT |