HUVUD Pojemnik szklany 0,45 l

W magazynie
10,39 zł 12,99 zł
Taniej o 20% (-2,60 zł)

Odbiór w salonie - 0 zł

Termin realizacji 1 dzień

Dostawa kurierem - 15,00 zł

Termin realizacji 3-5 dni

Akceptujemy płatności: Akceptowane płatności
Opis produktu

Jeśli masz dość produktów spożywczych, które zapełniają Twoje szafki kuchenne w obezwładniającym chaosie, wprowadź w swoją przestrzeń trochę porządku. Pomoże w tym szklany pojemnik HUVUD, który może wyczarować w nich aptekarski wręcz ład. Dzięki temu, że wykonany jest z przezroczystego szkła, będzie pasował do każdych mebli, bez względu na ich kolor i styl, w jakim zostały wykonane.


Przeznaczenie

Pojemnik do przechowywania HUVUD ma ścianki z transparentnego szkła – dzięki temu nie potrzebujesz etykiet, ponieważ jego zawartość jest zawsze widoczna, wiesz również kiedy ją uzupełnić. Dzięki pokrywce zapewnia bezpieczne przechowywanie produktów spożywczych. Wykonany jest wyłącznie z materiałów, które są przyjazne naturze i świetnie znoszą kontakt z jedzeniem. Niezwykle wygodne jest to, że szklana część może być myta w zmywarce.

Cechy charakterystyczne

Pojemnik HUVUD ma kształt prostego walca. Jest wykonany z przezroczystego szkła pozbawionego jakichkolwiek ozdób. W komplecie z nim znajduje się pokrywka wykonana z korka. Całość ma wymiary 8x12cm.

Materiał

Przedmiot został wykonany ze szkła i korka.

SKU: KPKPOSZ164515
EAN: 5902869992104
Waga: 0.18
Kolekcja: BASIC
Kolor: transparentny
Szerokość (cm): 8.00
Długość (cm): 12.00
Średnica (cm): 8.00
Linia: HUVUD
Materiał: szkło
Pojemność (l): 0.45