Saszetki zapachowe

Cena
Kolor
Pomieszczenie
Kategoria
Linia
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 5

Ustaw kierunek malejący

Łazienka to miejsce, w którym świeży zapach świadczy o czystości i higienie. To dlatego warto nie tylko regularnie, przynajmniej 2 razy w tygodniu, wykonywać drobne porządki, lecz również wprowadzić w nią dodatkowe kompozycje aromatyczne – np. za pomocą saszetek zapachowych. Pachną one delikatnie i lepiej sprawdzają się w zamkniętych przestrzeniach, takich jak szafy czy szuflady, jednak świetnie dopełnią wnętrza pachnące dyfuzorami i świecami zapachowymi.

Świeżość w łazience – od A do Z

Aby w łazience na stałe zagościł piękny zapach, należy wzbudzić w sobie kilka pozytywnych nawyków, dzięki którym zachowasz porządek i świeżość. Drobne porządki – takie jak dokładne mycie ubikacji czy udrożnianie odpływów – należy wykonywać nawet 2 razy w tygodniu. Dodatkowo, sprawdzaj stan tekstyliów, zwłaszcza dywaników i ręczników – często zdarza się, że nie mają odpowiednich warunków aby dokładnie wyschnąć. Wilgotne zaczynają wydzielać brzydki zapach. Warto także regularnie wietrzyć łazienkę, aby usunąć z niej nadmiar wilgoci i ciepła. Dzięki temu zniwelujesz zaduch i nieprzyjemne aromaty – nawet bez saszetek zapachowych!

Jak używać saszetek zapachowych?

Saszetki zapachowe zazwyczaj zapakowane są w zewnętrzną folię, pod którą znajduje się papierowe opakowanie – jego nie powinno się rozrywać, gdyż w środku znajdują się drobne granulki nasączone kompozycją zapachową. Mogą one pobrudzić wnętrza szuflad i ciężko jest posprzątać wszystkie drobne elementy w przypadku nieprawidłowego otwarcia produktu. Zapach przepuszczany jest przez papierowe opakowanie wystarczająco mocno, by nie trzeba było się go pozbywać. Saszetki zapachowe lepiej trzymać z dala od bezpośredniego źródła wody lub wilgoci. Z tego powodu w łazience bardziej sprawdzą się one w szufladach i szafkach niż np. wiszące wraz z ręcznikami na wieszaku.

Warto pamiętać, że konkretny zapach może dyskretnie podkreślić charakter aranżacji. Np. w minimalistycznych przestrzeniach sprawdzi się ostry, świeży zapach, który zaakcentuje chłodny wymiar aranżacji.

Saszetki zapachowe a tekstylia

Saszetki zapachowe wydzielają bardzo delikatny zapach, jednak robią to w sposób stały i długotrwały. Z tego powodu świetnie sprawdzają się w szafach, garderobach i szufladach z odzieżą, która przesiąka subtelnym aromatem. Tę samą zasadę działania wykorzystać możesz w łazience! Jeśli posiadasz specjalną przestrzeń na łazienkowe tekstylia, wzbogać ją zapachem z saszetkami zapachowymi. Ręczniki będą pachnieć świeżością i Twoją ulubioną mieszanką aromatyczną.

W naszej ofercie znajdziesz saszetki zapachowe, które wprowadzą w Twoje wnętrza delikatny i subtelny aromat, który długo będzie unosić się w pomieszczeniu. Niezależnie od tego, czy szukasz świeżych zapachów, czy wolisz głębokie i sensualne połączenia aromatyczne, na pewno znajdziesz coś dla siebie!