Świece dekoracyjne

Cena
Kolor
Pomieszczenie
Kategoria
Wysokość (cm)
Linia
Kolekcja
Mniej filtrów - Więcej filtrów +
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 25

Ustaw kierunek malejący

Trudno wyobrazić sobie specjalne okazje, takie jak romantyczny wieczór we dwoje czy kolacja wigilijna, bez blasku świec. Tlące się płomienie wprowadzają do domu przytulny charakter i ciepło, dzięki czemu czujesz się u siebie jak w domu. Niektóre świece zapachowe posiadają jednak zbyt duszące aromaty, by dało się przy nich spożywać posiłki lub zasnąć – zwłaszcza w małych mieszkaniach, gdzie zapachy szybko się kumulują. Właśnie dlatego powstały świece bezzapachowe – dla tych, którzy kochają wpatrywać się w odblaski płomieni na ścianie i uwielbiają dekorować wnętrza za pomocą lampionów i świeczników, jednak nie znoszą duszących aromatów perfumowanych świec.

Świece bezzapachowe – romantycznie dla wrażliwych

Świece bez zapachu wykorzystywane były kiedyś częściej niż obecnie – zwłaszcza podczas różnego rodzaju obrzędów i uroczystości. Obecnie coraz częściej zastępowane są przez perfumowane odpowiedniki, które dodatkowo wprowadzają w pomieszczenia konkretne mieszanki aromatyczne – jednak w małych mieszkaniach trzeba uważać z ilością kompozycji zapachowych, gdyż zbyt wiele nut aromatycznych może przyprawiać o zawroty głowy.

Świece bezzapachowe można bez obaw łączyć w większe kompozycje – dobrze wyglądają w większych grupach, dynamicznie zróżnicowane pod kątem kolorystyki i rozmiaru. Świece bez zapachu to również najbardziej uniwersalny sposób urozmaicenia dekoracji i stroików świątecznych. A jeśli koniecznie szukasz produktu o intensywnym zapachu, jednak świeca aromatyzowana na stole w zupełności wystarczy, aby całe pomieszczenie wypełniło się wyjątkowym zapachem.

W lampionie i na świeczniku

Świece bezzapachowe stanowią niezwykłą dekorację. W Homla znajdziesz egzemplarze w odcieniach królewskiego złota, ponadczasowej bieli lub eleganckiej czerwieni. Same w sobie mają one wartość dekoracyjną, jednak jeszcze lepiej będą zdobić pomieszczenie gdy połączysz je z ciekawymi akcesoriami, takimi jak świeczniki i lampiony – przy okazji, ścianki lampionów pomagają ograniczać ryzyko przeniesienia się płomienia, a specjalne miejsce na wosk pomaga uniknąć rozlania i poplamienia mebli lub obrusa.

Odpowiednio dobrane świeczniki i lampiony pozwalają uzyskać także dodatkowe efekty dekoracyjne – zwłaszcza, jeśli posiadają ażurowe ścianki, przez które płomień może delikatnie przeświecać i ozdabiać ściany wyjątkowymi cieniami i odblaskami.

Świece na specjalną okazję

W Homla posiadamy także świece bez zapachu dopasowane do okazji – np. świece bożonarodzeniowe, które podkreślą wyjątkowy charakter świąt nie tylko swoją elegancką kolorystyką, ale także wzorami i kształtami dopasowanymi do zimowej atmosfery. Świece na specjalne okazje możesz łączyć z tymi o uniwersalnej estetyce – naturalne światło świec jest zawsze w modzie!

Sprawdź naszą ofertę świec bez zapachu i łącz je w ciekawe kompozycje – zarówno w lampionach, na świecznikach, jak i w dekoracjach na specjalne okazje.