Sztuczne kwiaty i rośliny

Cena
Kolor
Pomieszczenie
Kategoria
Wysokość (cm)
Linia
Mniej filtrów - Więcej filtrów +
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-36 z 113

Ustaw kierunek malejący
Strona

Zieleń w domu ożywia aranżacje i wprowadza element świeżości. Jednak problem jest taki, że żywe rośliny muszą mieć konkretne warunki, aby rosnąć duże i zdrowe, Należy im poświęcać wiele uwagi i czasu, a także pamiętać o regularnym podlewaniu i nawożeniu. Jednak jeśli nie masz za grosz zmysłu ogrodniczego, możesz wprowadzić sztuczne kwiaty w swoje wnętrza – wykonane z dbałością o szczegóły sztuczne rośliny idealnie imitują żywe odpowiedniki. Sztuczne kwiaty możesz wykorzystać również do stworzenia ponadczasowych stroików, np. na święta – prezentować się będą równie dobrze, jednak przetrwają dłużej niż kilka dni. Może nawet kilka sezonów?

Sztuczne rośliny – przekonaj się do nich!

Wiele osób unika sztucznych kwiatów w przekonaniu, że wyglądają one tanio i nieestetycznie. Jednak czasy się zmieniają, dodatki wnętrzarskie także – obecnie dostać można sztuczne rośliny będące idealnymi imitacjami naturalnych liści i kwiatów popularnych gatunków, takich jak monstery czy paprocie. Są jednak dużo bardziej praktyczne, gdyż nie wymagają specjalnych warunków (obojętne przecież, czy postawisz je na parapecie nasłonecznionym czy zacienionym), a także regularnego podlewania.

Sztuczne rośliny występują w wielu różnych formach – niektóre w doniczce, niektóre jak kwiaty cięte (można ułożyć z nich kompozycję w wazonie), a niektóre pod szkłem. Ponieważ sztuczne kwiaty wytworzone są z tworzywa sztucznego, niestraszna im wilgoć, a z osiadającym kurzem poradzisz sobie z pomocą mokrej ściereczki.

W doniczce i w wazonie – pomysły na sztuczne rośliny

Z pomocą sztucznych kwiatów możesz wprowadzić rośliny w każdy zakątek swojego salonu, a także do sypialni… czy nawet łazienki. Duże, sztuczne rośliny doniczkowe możesz ustawić w rogach pomieszczenia – aby wypełnić pustki w wystroju i ożywić aranżację zielenią. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby dokupić do nich ozdobną donicę lub osłonkę na doniczkę i stworzyć ciekawe zestawienie, które podkreśli spójność stylistyki wystroju.

 Dobrze wyglądać będą sztuczne kwiaty cięte w eleganckich wazonach. Z pomocą produktów dostępnych w Homla możesz stworzyć kolorowe kompozycje łączące w sobie pastelowe kwiaty i zielone liście – dzięki temu będzie wyglądać naturalnie.  

Zielone ścianki działowe – wykorzystaj sztuczne kwiaty

Na fali popularności stylów wykorzystujących zieleń w domu, np. urban jungle, zwiększyło się zapotrzebowanie na sztuczne kwiaty – w końcu mogą z powodzeniem zastąpić żywe rośliny. Pojawiają się także aranżacje, w których zieleń stanowi nie tylko ozdobę, ale pełni użyteczną rolę – np. regały wypełnione sztucznymi roślinami tworzą ciekawe ścianki działowe, które ożywiają wystrój świeżymi kolorami.

W Homla znajdziesz sztuczne rośliny, które podkreślą przytulny charakter Twojego salonu. Jeśli nie masz ręki do kwiatów, to coś dla Ciebie!