Oświetlenie świąteczne

Cena
Kolor
Pomieszczenie
Kategoria
Linia
Kolekcja
Marka
Mniej filtrów - Więcej filtrów +
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 3

Ustaw kierunek malejący

Kiedy można rozwiesić dekoracyjne oświetlenie świąteczne?

Lampki świąteczne pojawiają się wokół nas już na początku listopada. W galeriach oraz na witrynach sklepów lampki choinkowe, kurtyny świetlne i światełka świąteczne LED wprowadzają klimat Świąt właściwie o razu po uroczystości Wszystkich Świętych. Nieco później bożonarodzeniowe dekoracje świetlne zaczynają tworzyć wyjątkowy nastrój na ulicach miast i miejscowości. Kwestia kiedy włączyć oświetlenie świąteczne zewnętrzne zamontowane na domu lub w ogrodzie to sprawa indywidualna. Wczesne włączenie dekoracji zewnętrznych czasem budzi kontrowersje, zwłaszcza u osób ze starszego pokolenia, ale podejście to tego tematu się zmienia na coraz bardziej tolerancyjne. Ozdoby na choince w ogródku, czy zawieszone na balkonie Twojego domu mają cieszyć przede wszystkim Ciebie i domowników, a opinie innych ludzi, czy przechodniów są drugorzędne.

Oświetlenie świąteczne LED - piękna dekoracja na Boże Narodzenie

Lampki świąteczne, świecące gwiazdy i wszelkie świecące ozdoby jako źródło światła mają przede wszystkim lampki LED. Ledowe żaróweczki są energooszczędne i dużo trwalsze niż te klasyczne. Z reguły zewnętrzne oświetlenie świąteczne jest włączone przez wiele godzin, dlatego warto wybierać rozwiązania, które zapewniają dużą oszczędność. Blask lampek zwisających z drzew w ogrodzie lub rozwieszonych na balustradzie balkonu tworzy magiczną atmosferę Bożego Narodzenia i pozwala jeszcze mocniej przeżywać ten jedyny w swoim rodzaju czas. Wybierając lampki do takich dekoracji zwróć uwagę, czy są one dopuszczone do użytku na zewnątrz. Tylko takie zapewnią bezpieczeństwo korzystania z oświetlenia świątecznego na świeżym powietrzu, w warunkach zimowych.

Świąteczne lampki LED do salonu - co wybrać?

Świąteczne oświetlenie to bardzo ważny element bożonarodzeniowej dekoracji w mieszkaniu, które możesz idealnie wpasować do aranżacji wnętrza. W salonie rewelacyjnie sprawdzą się kurtyny LED oraz łańcuchy świetlne, wieszane w oknach. Kurtyny o ciepłej barwie światła (złocistym lub żółtym) świetnie pasują do przytulnego wnętrza. Z kolei lampki dające światło zimne (srebrzyste, niebieskawe) znakomicie podkreślą nowoczesną i minimalistyczną aranżację salonu.

Dobrym pomysłem na udekorowanie okna w salonie jest powieszenie na firance lub zasłonie lampek świątecznych na baterie. Może to być urokliwy łańcuch z gwiazdkami, reniferami, bałwankami, mikołajkami lub aniołkami. Zasilane bateriami, są bezpieczne, dzięki czemu możesz zostawiać je włączone na całą noc, lub gdy wychodzisz z domu.

Salon, w którym spędzamy codziennie najwięcej czasu bardzo często jest tym miejscem, w którym ustawiamy i dekorujemy choinkę. Oczywiście poza pięknymi bombkami, zawieszkami, łańcuchami oraz słodyczami nie może zabraknąć na niej lampek świątecznych LED. Białe lub kolorowe, napełnią salon przyjemnym blaskiem, który kojarzy się z najpiękniejszymi chwilami, przeżywanymi wśród najbliższych osób. Drobne lampeczki wspaniale podkreślą wystrój choinki, wydobywając z ozdób świątecznych cały ich urok.