Przyprawniki wielkanocne

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.
Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Jadalniany stół to najważniejszy punkt w domu podczas Świąt Wielkanocy. To przy nim zasiadamy wraz z rodziną i domownikami, aby móc porozmawiać i wspólnie spędzić czas. To na nim skupia się główna uwaga gości, dlatego tak ważne jest, aby odpowiednio go przygotować i wcale nie chodzi tu tylko o stawiane na nim potrawy, ale także o jego wygląd. 
W stworzeniu pięknej aranżacji pomogą stylowe naczynia, których kształt lub wzór wprowadzi na stół wielkanocny akcent. Nie oznacza to, że musisz skompletować cały zestaw nowych filiżanek, sztućców i talerzy, wystarczą pojedyncze elementy, jak np. przyprawniki. Ustaw je na środku stołu, najlepiej w pobliżu wielkanocnego stroika lub świecznika, aby dobrze rzucały się w oczy i ciesz się funkcjonalną dekoracją. Możesz także dodać je jako pojemnikI na sól i pieprz, które są wkładane w koszyczki wielkanocne podczas święcenia pokarmów.

Przyprawniki na Wielkanoc - idealne na stół i do koszyczka

Sól i pieprz to produkty, które podczas Świąt Wielkanocy mają szczególne znaczenie. To właśnie te przyprawy wkładamy do koszyczka ze święconką, dlatego nie może ich zabraknąć na stole podczas świątecznego śniadania, obiadu lub spotkania z najbliższymi. Aby odróżnić poświęconą sól i pieprz, a także, by zapewnić im jak najpiękniejszą oprawę, czy to w koszyczku, czy na stole, warto umieścić je w specjalnych przyprawnikach.

Świąteczne solniczki i pieprzniczki przybierają najczęściej kształt jednego z wielkanocnych symboli, a więc zajączka, kury, baranka lub pisanki. Dostępne są w różnych wymiarach, które po części zależą także od ich formy — jedne modele będą wyższe, inne więcej cm będą miały w szerokości. Pojemniczki na przyprawy odnaleźć możemy w różnych kolorach — zarówno tradycyjnej, eleganckiej bieli, jak i wesołych barwach pastelowych, które kojarzą się z nadchodzącą wiosną. Sprawdź ofertę naszego sklepu HOMLA i wybierz te, które najbardziej przypadną Ci do gustu.