AURO Talerz głęboki ze złotą obwódką 21 cm

W magazynie
11,99 zł 14,99 zł
Taniej o 20% (-3,00 zł)

Odbiór w salonie - 0 zł

Termin realizacji 1 dzień

Dostawa kurierem - 15,00 zł

Termin realizacji 3-5 dni

Akceptujemy płatności: Akceptowane płatności
Opis produktu

Minimalizm zawsze sprawdza się najlepiej. Mała czarna – zarówno kawa, jak i sukienka - są na to idealnym przykładem. W świecie porcelany takim klasykiem, który kolejne już dekady podbija kolejne serca, są białe naczynia ze złotym paskiem. Seria AURO to ich uproszczona i unowocześniona wersja. Jej ogromnym atutem jest to, że wszystkie jej elementy dostępne są w sprzedaży na sztuki, co pozwala Ci na stworzenie zastawy stołowej, która będzie szyta na miarę i w pełni odpowiedni na Twoje indywidualne potrzeby.


Przeznaczenie

Ze względu na to, że naczynia AURO mają niezwykle stonowaną kolorystykę i są ozdobione w bardzo delikatny sposób, będą pasować do większości posiadanych już przez Ciebie akcesoriów. Wybierając zestaw dla siebie, nie zapomnij o talerzu głębokim AURO. Przyda Ci się on do serwowania zup, dań na bazie makaronu czy różnego rodzaju przekąsek.


Cechy charakterystyczne

Talerz głęboki AURO ma klasyczny, okrągły kształt. Jego średnica wynosi 21cm. Wykonany jest z białej, gładkiej porcelany. Jego jedyną ozdobą jest złoty pasek, którym udekorowano jego krawędź.


Materiał

Talerz wykonany jest w całości z porcelany.

SKU: JZSTALE164361
EAN: 5902869992012
Waga: 0.40
Kolekcja: BASIC
Kolor: BIAŁY
Średnica (cm): 21.00
Linia: AURO
Materiał: porcelana