ETNE Tłuczek do ziemniaków 12x18 cm

W magazynie
15,99 zł 19,99 zł
Taniej o 20% (-4,00 zł)

Odbiór w salonie - 0 zł

Termin realizacji 1 dzień

Dostawa kurierem - 15,00 zł

Termin realizacji 3-5 dni

Akceptujemy płatności: Akceptowane płatności
Opis produktu

Jeśli cenisz sobie przybory kuchenne najlepszej jakości, z pewnością docenisz tłuczek do ziemniaków ETNE. Łączy on w sobie minimalistyczny design i materiały najwyższej jakości. Stanie się niezastąpionym elementem wyposażenia nowoczesnej kuchni, w której ceni się tradycyjne gotowanie.


Przeznaczenie

Przygotowując puree z ziemniaków potrzebujesz narzędzia, które przetrze ugotowane warzywa na gładką masę. Tłuczek do ziemniaków ETNE z powodzeniem zastąpi praskę. Jego ogromną zaletą jest to, że dzięki prostej budowie łatwo utrzymać go w czystości, szczególnie, że użyte materiały pozwalają na mycie go w zmywarce.

Cechy charakterystyczne

Tłuczek do ziemniaków ETNE ma niezwykle prosty kształt. W dolnej części znajduje się sitko wykonane z blachy z wyciętymi podłużnymi otworami, która zagięta w górę łączy się ze stalową, poprzeczną rączką. Jest to innowacja w stosunku do tradycyjnych tłuczków z rączką ustawioną pionowo – sprawia ona, że używanie go jest bardzo wygodne. Tłuczek ma wymiary 12x18cm.

Materiał

Tłuczek do ziemniaków ETNE wykonany jest z najwyższej jakości stali nierdzewnej, która przystosowana jest do kontaktu z żywnością.

SKU: KAKAKGO164412
EAN: 5902869988480
Waga: 0.24
Kolekcja: BASIC
Kolor: SREBRNY
Szerokość (cm): 8.00
Długość (cm): 12.00
Linia: ETNE
Materiał: metal