Odbiór w salonie - 0 zł
Termin realizacji 1 dzień

Forma MOLLIS została stworzona z myślą o wygodnym przygotowywaniu domowych tart, quiche i deserów na zimno. Karbowane ścianki nadają wypiekom estetyczny, profesjonalny wygląd, a elastyczny silikon umożliwia łatwe wyjmowanie ciasta bez ryzyka jego uszkodzenia. Jasna, neutralna kolorystyka harmonijnie wpisuje się w każdą przestrzeń kuchenną, dodając jej eleganckiego, nowoczesnego charakteru.
Forma MOLLIS doskonale sprawdzi się do pieczenia tart zarówno słodkich, jak i wytrawnych. Idealnie nadaje się również do przygotowywania serników na zimno, deserów warstwowych oraz innych wypieków, które wymagają równych, estetycznie wykończonych brzegów. Dzięki swojej funkcjonalności i trwałej konstrukcji, ułatwia codzienną pracę w kuchni, pozwalając tworzyć smaczne i efektowne wypieki w domowym zaciszu.
Wykonana jest z silikonu, który jest elastyczny, odporny na temperaturę i nieprzywierający, co znacząco ułatwia codzienne użytkowanie.
| SKU: | 243961 |
|---|---|
| EAN: | 5906496775925 |
| Marka: | HOMLA |
| Materiał: | SILIKON |
| Kolor: | ECRU |
| Szerokość (cm): | 28.00 |
| Długość (cm): | 31.00 |
| Wysokość (cm): | 3.00 |
| Średnica (cm): | 26.00 |
| Mycie w zmywarce: | PRODUKT MOŻNA MYĆ W ZMYWARCE |
| Linia: | MOLLIS |
| Funkcja spania: | Nie |
| Do pobrania |
|---|
Planuj niespodzianki, pamiętaj o rocznicach i celebruj wyjątkowe chwile!
Dodaj okazje, które dotyczą bliskich Ci osób i nie pozwól się zaskoczyć. Na 7 dni przed wybraną datą otrzymasz od nas przypomnienie by mieć pewność, że zdążysz z prezentem na czas.