Kolorowe kieliszki

Kolor
Pomieszczenie
Kategoria
Wysokość (cm)
Średnica (cm)
Mycie w zmywarce
Linia
Kolekcja
Mniej filtrów - Więcej filtrów +
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 5

Ustaw kierunek malejący

Kolorowe kieliszki do wina, szampana i wody

Imprezy okolicznościowe, przyjęcia, uroczyste obiady i wystawne kolacje wymagają odpowiedniej oprawy, która podkreśla znaczenie oraz rangę wydarzeń, z okazji których są organizowane. Każdy z nas stara się przygotować eleganckie nakrycie stołu, którego wszystkie elementy pasują do siebie, tworząc razem spójną całość, w określonym stylu. Oczywiście zaliczają się do nich — poza zastawą stołową oraz akcesoriami do serwowania potraw, pięknymi sztućcami, kubkami, szklankami i szklaneczkami — także kieliszki do wina, szampana, białe i czerwone wino oraz wodę mineralną.

Kieliszki z kolorowego szkła - dlaczego warto je mieć?

Kieliszki w różnych kolorach i transparentne kieliszki z kolorowym dnem prezentują się bardzo efektownie. Podawany w nich alkohol, przy zachowaniu wszystkich walorów smakowych (szkło w żaden sposób nie zmienia smaku, ani aromatu napoju), będzie stanowić ozdobę stołu. Wino, drinki, czy koktajle w barwionym szkle, zwłaszcza w szkle kryształowym, wspaniale mienią się refleksami światła. Polecane są nie tylko do mieszkania, będą również dobrym wyborem dla restauracji organizujących imprezy okolicznościowe, które szukają nieco odważniejszych rozwiązań, przełamujących klasyczne rozwiązania i lubią oferować swoim klientom oryginalne rozwiązania.

Do kolorowych kieliszków idealnie będzie pasować odpowiednio dobrana karafka. Taki zestaw z pewnością będzie eleganckim uzupełnienie imprezowego stołu.

Jakiego rodzaju kieliszki z kolorową nóżką znajdziesz w sklepie HOMLA?

W sklepie HOMLA dostępne są kolorowe kieliszki kryształowe, które zwracają uwagę swoim wspaniałym wyglądem. Kryształ (szkło kryształowe) idealnie cięte w różne wzory  sprawia, że wyglądają jak prawdziwe dzieła sztuki. Bez wątpienia staną się świetnym dodatkiem do jadalni. Zastawa stołowa, wzbogacona w tego typu elementy, z pewnością zyska na elegancji i oryginaności.

Kategoria kieliszków obejmuje zróżnicowany asortyment na szczególne okazje. Produkty w naszej ofercie wykonywane są z najwyższą starannością, dzięki czemu zachwycają nie tylko w warstwie estetycznej, ale też jako trwałe wyroby, które mogą doskonale służyć przez wiele lat.