Pojemniki wielkanocne

Zobacz jako Siatka Lista

1 element

Ustaw kierunek malejący

Każdy chce, aby jego dom w czasie Świąt Wielkanocnych wyglądał jak najlepiej, dlatego przybieramy wnętrza naszych mieszkań różnymi dodatkami i dekoracjami. Rolę ozdób wielkanocnych mogą pełnić stroiki wielkanocne, figurki wielkanocne, wazony, świeczniki, a także eleganckie naczynia.

Doskonałym sposobem na ozdobienie i wzbogacenie kompozycji stołu wielkanocnego jest umieszczenie na nim zastawy, której elementy nawiązują do świątecznej bądź wiosennej symboliki. Koniecznie powinna znaleźć się na nim patera na jajka, które są obowiązkowym pokarmem podczas wielkanocnego śniadania, stylowa misa na sałatkę lub inne przekąski, oraz szklanki i talerze dla każdego z gości. Pośród tych produktów warto umieścić także pojemnik wielkanocny, który pozwoli Ci w efektownej formie podać drobne smakołyki, a zarazem będzie piękną ozdobą wnętrza Twojego domu.

Pojemniki wielkanocne w kształcie wielkanocnych symboli

Szklane pojemniki na Wielkanoc często wykonywane są w kształtach, które jednoznacznie nawiązują do świątecznych symboli. Bardzo popularne są pełne uroku naczynia w formie zajączków, kur lub jajek, które wprowadzają do aranżacji wielkanocny klimat i przypominają o tradycji.

Pojemnik to świetna propozycja wielkanocnej dekoracji, która nie tylko znakomicie się prezentuje, ale jest także funkcjonalna. Wewnątrz można umieścić rozmaite słodkości, a więc np. cukierki, rogaliki czy domowej roboty kuleczki. Dzięki pokrywce produkty te dłużej zachowają świeżość i nie będzie groziło im rozsypanie nawet podczas przenoszenia naczynia.

Pojemnik, podobnie jak inne dodatki wielkanocne, można umieścić w dowolnym punkcie pomieszczenia, trzeba jednak mieć pewność, że stoi stabilnie i każdy może wygodnie nabrać jego zawartość. Świetnie sprawdzi się ustawiony na stole, jeśli jednak na blacie brakuje już miejsca, można umieścić go gdzieś w pobliżu, a więc np. na półce lub komodzie. Doskonale będzie prezentował się w towarzystwie żółtych żonkili i innych kolorowych kwiatów, które są zapowiedzią budzącej się do życia przyrody i ciepłej, pełnej radości wiosny.

Jakie pojemniki na Wielkanoc kupisz w sklepie Homla?

W sklepie HOMLA dostępny jest szeroki asortyment produktów na Wielkanoc. Jeśli poszukujesz pojemnika o wielkanocnym charakterze do swojego domu, z pewnością znajdziesz go pośród kolekcji naszej marki. Proponowane przez nas pojemniki dostępne są w różnych rozmiarach — wymiary poszczególnych egzemplarzy wynoszą od 14 x 10 cm do 35 x 17 cm (wysokość x średnica). Zależnie od wielkości możesz wykorzystać je do przechowywania smakołyków lub pięknego wyeksponowania pełnych barw pisanek.

Pojemniki od HOMLA oprócz rozmiaru różnią się także kształtem — w naszej ofercie znajdziesz modele w formie jajek, kur i królików. Możesz wybrać jeden lub więcej i stworzyć własny, limitowany zestaw, dzięki któremu uzyskasz oryginalną i uroczą dekorację.