Świece i świeczniki wielkanocne

Cena
Kolor
Pomieszczenie
Kategoria
Wysokość (cm)
Linia
Kolekcja
Mniej filtrów - Więcej filtrów +
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 16

Ustaw kierunek malejący

Istnieje wiele sposobów na udekorowanie domu na Święta Wielkanocne. Wśród mnóstwa ozdób dedykowanych temu okresowi odnaleźć można dekoracyjne świece, które mają nie tylko duże walory estetyczne, ale potrafią również wprowadzić do wnętrza domu wyjątkowy klimat. Odpalona świeca nada spędzonym przy stole chwilom bardziej uroczystego charakteru i podniesie rangę rodzinnych spotkań.

Gdzie możesz umieścić świecę wielkanocną?

Jeśli posiadasz już świecę wielkanocną, pozostało Ci jeszcze tylko wybrać miejsce, które będzie najlepiej nadawać się do jej wyeksponowania. Na jaki punkt się zdecydować? Wszystko zależy od kształtu i wielkości świeczki.

Jeśli zdecydowałaś się na zakup ręcznie robionej świecy o oryginalnym kształcie, np. królika lub jajka, najlepiej będzie umieścić ją na półce lub komodzie jako samodzielną dekorację bądź też część większej kompozycji ozdobnej. Świeca może również być dodatkiem do stroika. Stroiki wielkanocne ze świecą ustawioną wewnątrz będą wspaniałą ozdobą stołu podczas wielkanocnego śniadania lub wizyty zaproszonych gości.

Poza świecami w formie wielkanocnych figurek odnaleźć można także tradycyjne podłużne świece o niewielkiej średnicy, które najlepiej będzie umieścić w dekoracyjnych świecznikach, oraz pachnące świeczki wielkanocne w szklanych słoikach, które świetnie będą się prezentowały na parapetach i mniejszych stolikach kawowych.

Ozdobne świeczki na Wielkanoc w sklepie Homla

W sklepie HOMLA dostępny jest szeroki asortyment ozdób wielkanocnych, w tym pięknie wykonanych świec. Odnajdziesz tu świece woskowe w kształcie zajączków oraz zamknięte w słoikach świece aromatyczne, które nie tylko świetnie się prezentują, ale także wypełniają pomieszczenie przyjemną wonią. Świece dostępne są w wielu pastelowych barwach, które przywodzą na myśl zbliżającą się wiosnę, kwitnące kwiaty i budzącą się do życia przyrodę. Żywe kolory świec wprowadzą do wnętrza Twojego domu powiew świeżości i nadadzą mu jeszcze bardziej przytulnego charakteru.