Talerze wielkanocne

Cena
Kolor
Pomieszczenie
Kategoria
Szerokość (cm)
Wysokość (cm)
Średnica (cm)
Mycie w zmywarce
Linia
Kolekcja
Mniej filtrów - Więcej filtrów +
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 13

Ustaw kierunek malejący

Radosny nastrój Świąt Wielkanocnych powinien być widoczny w całym domu, a szczególnie w jadalni, gdzie w rodzinnym gronie zasiadamy przy stole, aby wspólnie spędzić ten wyjątkowy czas. W odpowiednim przygotowaniu świątecznego nakrycia pomogą takie elementy, jak elegancki obrus, kolorowe serwetki oraz piękna zastawa stołowa. Warto zadbać szczególnie o wygląd talerzy, na których serwowane są tradycyjne wielkanocne przysmaki, pyszne ciasta oraz smakowity domowy obiad. Szeroki wybór naczyń sprawi, że z łatwością skompletujesz niezbędny zestaw, który pozwoli Ci w pięknej oprawie podać wszystko, co na tę okazję zostało przygotowane w kuchni.

Wielkanocne talerze: jaki wzór wybrać?

Wielkanocne talerze dzielą się na dwie grupy — talerze do serwowania przysmaków i talerze do jedzenia dla gości. Pierwsze z nich stawiane są na środku stołu, dlatego szczególnie należy zadbać o ich odpowiedni wygląd. Warto zdecydować się w tym przypadku na przynajmniej kilka naczyń ozdobionych wielkanocnymi lub wiosennymi motywami w żywych kolorach, bądź talerz w popularnym kształcie zająca. Tak wykonane talerze idealnie sprawdzą się nie tylko w roli praktycznego naczynia, ale także pięknej dekoracji stołu, która wprowadzi do aranżacji wielkanocny akcent.

Nie mniej ważne są talerze do jedzenia, na które goście mogą nakładać sobie tradycyjne jajka, ciasta oraz sałatki. W tym przypadku również można pokusić się o talerze ze specjalnej kolekcji wielkanocnej, ale nie jest to konieczne. Zamiast naczyń zdobionych świątecznymi symbolami, można śmiało zdecydować się na gładkie talerze z białej porcelany lub barwionego szkła, a także modele ozdobione uniwersalnym wzorem, a więc np. w drobne kwiatki. Ważną sugestią jest jedynie to, że talerze te powinny być utrzymane w jednej, spójnej gamie kolorystycznej. Ogromną zaletą takiego rozwiązania jest fakt, że tak skompletowany zestaw przyda się nie tylko podczas Wielkanocy, ale także innych okazji i uroczystości.

Najpiękniejsze talerze na śniadanie wielkanocne w sklepie HOMLA

Wielkanoc to Święto, które pełne jest spotkań przy stole. Z samego rana odświętne śniadanie, później rodzinny obiad, a wieczorem wizyta gości. Podczas każdej z tych okazji na stole muszą pojawić się talerze. 
W HOMLA dostępna jest szeroka oferta stylowej zastawy wielkanocnej, w tym różnorodnych talerzy. Odnajdziesz tu talerze na jajka, które pozwolą wyeksponować wyjęte z koszyczka pisanki lub podać faszerowane połówki jajek, piękne półmiski, a także talerze obiadowe i deserowe. Naczynia wykonywane są z różnych materiałów najwyższej jakości — można swobodnie wybierać spośród talerzy szklanych, ceramicznych i porcelanowych. Zróżnicowana jest także stylistyka, dzięki czemu odnajdziesz tu talerze o minimalistycznym designie, a także kolorowe modele, które ozdobione są wzorami symbolizującymi Wielkanoc lub wiosnę. Sprawdź ofertę sklepu HOMLA i ciesz się udanymi zakupami w najniższych cenach.