TYLKO DO PONIEDZIAŁKU 28.06. DARMOWA DOSTAWA PRZY ZAMÓWIENIACH ZA MINIMUM 50 ZŁ / SZCZEGÓŁY SPRAWDZISZ TUTAJ

BAMBOU Akcesoria do gotowania z miętowym paskiem, 5 szt. 30x6 cm

W magazynie
19,99 zł 29,99 zł
Taniej o 33% (-10,00 zł)

Odbiór w salonie - 0 zł

Termin realizacji 1 dzień

Dostawa kurierem - 15,00 zł

Termin realizacji 3-5 dni

Akceptujemy płatności: Akceptowane płatności
Opis produktu

Miłośnicy gotowania bardzo doceniają wysokiej jakości akcesoria kuchenne. Szczególnie przybory do smażenia mają ogromne znaczenie – są one wykorzystywane w bardzo wysokiej temperaturze i musza być na nią odporne, a jednocześnie musza być wykonane z materiałów, które nie rysują teflonowej powierzchni patelni. W tych warunkach doskonale sprawdzą się te wykonane z drewna bambusowego, jak elementy zestawu BAMBOU.


Przeznaczenie

Akcesoria do gotowania BAMBOU wykonane są odpornego materiału naturalnego pochodzenia – drewna bambusowego. Jest ono wytrzymałe, a jednocześnie delikatne dla garnków. Materiał ten jest również nietoksyczny oraz bardzo dekoracyjny. W zestawie BAMBOU oprócz pięciu różnych przyborów kuchennych znajduje się również pojemnik do ich przechowywania. Został on u dołu wykończony silikonem, co sprawia, że drewno ma ograniczony kontakt z wilgocią.

Cechy charakterystyczne

W skład zestawu przyborów kuchennych BAMBOU wchodzi pięć różnych łopatek i łyżek. Zostały one wykonane z drewna bambusowego w naturalnym kolorze. Przechowywać je będziesz w pojemniku – stojaku w kształcie walca, który jest również drewniany, a u doły wzmocniony powłoka z miętowego silikonu. Całość ma wymiary 30x8cm.

Materiał

Zestaw wykonany jest z drewna bambusowego i silikonu.

SKU: KAKAKKI164701
EAN: 5902869992876
Waga: 0.38
Kolekcja: BASIC
Kolor: NATURALNY
Szerokość (cm): 6.00
Długość (cm): 30.00
Średnica (cm): 8.00
Linia: BAMBOU
Materiał: bambus