TYLKO DO PONIEDZIAŁKU 28.06. DARMOWA DOSTAWA PRZY ZAMÓWIENIACH ZA MINIMUM 50 ZŁ / SZCZEGÓŁY SPRAWDZISZ TUTAJ

BAMBOU Stolik śniadaniowy bambusowy 51x30 cm

W magazynie
79,99 zł 129,00 zł
Taniej o 38% (-49,01 zł)

Odbiór w salonie - 0 zł

Termin realizacji 1 dzień

Dostawa kurierem - 15,00 zł

Termin realizacji 3-5 dni

Akceptujemy płatności: Akceptowane płatności
Opis produktu

Stolik śniadaniowy BAMBOU jest niezwykle uniwersalny. Może posłużyć do podania posiłku do łóżka, ale także znacznie ułatwi korzystanie z laptopa w pozycji półsiedzącej. Jest to projekt nie zwykle ergonomiczny i ekologiczny – wykonany jest z naturalnego drewna bambusowego. Składa się na płasko, co znacznie ułatwia jego przechowywanie.


Przeznaczenie

Drewniany stolik śniadaniowy BAMBOU to projekt niezwykle przemyślany. Każdy jego element ma służyć ułatwieniu Ci życia. Większa część jego blatu podnosi się, co powoduje, że komputer może być ustawiony pod odpowiadającym Ci kątem. Stolik wyposażony jest również w szufladkę, do której włożysz takie akcesoria jak kable czy myszka komputerowa lub w przypadku używania go do celów gastronomicznych – sztućce.

Cechy charakterystyczne

Blat stolika śniadaniowy BAMBOU ma wymiary 51x30cm. Do jego dolnej nóżki przytwierdzone są rozkładane nóżki. Większa część blatu znajdująca się po lewej stronie podnosi się – wyposażona została ona w ogranicznik, który ma zapobiegać zsuwaniu się laptopa czy dokumentów. Prawa, mniejsza może pełnić role podkładki pod myszkę. Pod nią znajduje się niewielka, bardzo praktyczna szufladka.

Materiał

Przedmiot jest wykonany w całości z drewna bambusowego.

SKU: KAKTACE164706
EAN: 5902869991589
Waga: 2.37
Kolekcja: BASIC
Kolor: NATURALNY
Szerokość (cm): 30.00
Długość (cm): 51.00
Linia: BAMBOU
Materiał: bambus