LAYO Gałązka sztuczna 85 cm

W magazynie
9,99 zł 14,99 zł
Taniej o 33% (-5,00 zł)

Odbiór w salonie - 0 zł

Termin realizacji 1 dzień

Dostawa kurierem - 15,00 zł

Termin realizacji 3-5 dni

Akceptujemy płatności: Akceptowane płatności
Opis produktu

Jedna jaskółka wiosny nie czyni, ale kiedy na gałęziach drzew i krzewów zaczynają pojawiać się pierwsze pąki, trudno powstrzymać swój entuzjazm. Szczególnie, jeśli ten cud natury następuje po długiej, mroźnej i śnieżnej zimie. Zatrzymaj tą radość na dłużej dzięki sztucznej gałązce LAYO, która wygląda jak zerwana z budzącego się do życia krzewu. Jest tak wierna oryginałowi, że Twoi goście mogą nawet nie zorientować się, że nie wymaga ona podlewania.


Przeznaczenie

Ze względu na staranność i realizm, z jakim została wykonana, sztuczna gałązka LAYO będzie świetnie wyglądała solo. Potrafi też poświęcić się dla dobra ogółu i dobrze pełni funkcję zielonego tła w większych kompozycjach. Dzięki temu, że jest bardzo długa, możliwości zastosowania jej są w zasadzie nieograniczone – można ją wpleść w dowolną dekorację. Dobrze sprawdzi się zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz.

Cechy charakterystyczne

Sztuczna gałązka LAYO ma długość 85cm. Cienka, zielona łodyga rozgałęzia się, a na jej końcach umieszczone zostały delikatne listki.

Materiał

Przedmiot został w całości wykonany z tworzywa sztucznego.

SKU: DDESZKW164622
EAN: 5902869993392
Waga: 0.05
Kolekcja: BASIC
Kolor: ZIELONY
Szerokość (cm): 30.00
Długość (cm): 85.00
Linia: LAYO
Materiał: tworzywo sztuczne