OBLAN Talerz deserowy szary 19 cm

W magazynie
4,99 zł 7,99 zł
Taniej o 38% (-3,00 zł)

Odbiór w salonie - 0 zł

Termin realizacji 1 dzień

Dostawa kurierem - 15,00 zł

Termin realizacji 3-5 dni

Akceptujemy płatności: Akceptowane płatności
Opis produktu

Naczynia z serii OBLAN są doskonałym wyborem dla osób, które poszukują codziennej zastawy. Mają neutralny kształt i formę, więc możesz łatwo połączyć je z już posiadanymi akcesoriami. Szary kolor sprawia, że będą one dobrze wyglądały w niemal każdym wnętrzu, bez względu na jego kolorystykę. Posiadają bardzo wiele różnorodnych elementów, więc z łatwością skompletujesz taki, zestaw, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom.


Przeznaczenie

Talerzy deserowy OBLAN jest elementem zastawy, który przyda się w każdej kuchni i jadalni. Podasz na nim drobne przekąski, kanapkę lub deser. Każdego, kto lubi w wypełnianiu domowych obowiązków być wyręczany przez maszyny ucieszy fakt, że naczynia z serii OBLAN można bez obawy myć w zmywarce.

Cechy charakterystyczne

Talerz deserowy OBLAN ma bardzo tradycyjny kształt – to koło o średnicy 19cm. Jego spód jest biały, natomiast część wierzchnia pokryta została gładkim wzorem przestawiającym spiralę, mająca swój początek na środku talerza. Wyrysowana jest ona na ciemnoszarym tle nieco jaśniejszą kreską, która tworzy na jego powierzchni prążki.

Materiał

Talerzyk wykonany został z dolomitu.

SKU: JZSTALE164343
EAN: 5902869990339
Waga: 0.30
Kolekcja: BASIC
Kolor: SZARY
Średnica (cm): 19.00
Linia: OBLAN
Materiał: dolomit