OBLAN Talerz deserowy turkusowy 19 cm

W magazynie
6,39 zł 7,99 zł
Taniej o 20% (-1,60 zł)

Odbiór w salonie - 0 zł

Termin realizacji 1 dzień

Dostawa kurierem - 15,00 zł

Termin realizacji 3-5 dni

Akceptujemy płatności: Akceptowane płatności
Opis produktu

Seria naczyń OBLAN daje Ci możliwość skompletowania swojej wymarzonej zastawy stołowej. W jej skład wchodzą bardzo różnorodne elementy, pozwalające Ci na podanie dowolnego dania. Wybierać możesz między dwoma wariantami kolorystycznymi – turkusowym i szary, które swobodnie można zestawiać ze sobą.


Przeznaczenie

W stworzonym przez Ciebie zestawie naczyń OBLAN powinien znaleźć się mały talerz deserowy. Podasz na nim małe przekąski, kanapkę czy ciasto. Jego turkusowy kolor doskonale podkreśli głębię czekoladowego brązu oraz będzie wyraźnie kontrastować z czerwienią świeżych letnich owoców, takich jak maliny czy truskawki, tworząc niezwykle wakacyjne zestawienie. Talerz nadaje się do mycia w zmywarce.

Cechy charakterystyczne

Talerz deserowy OBLAN ma prosty, okrągły kształt i średnicę 19cm. Od spodu jest biały, gładki i matowy, natomiast ta strona, na której serwuje się jedzenie jest błyszcząca i pomalowana na turkusowo. Jedyną jej ozdobą jest narysowana delikatna linią spirala, która swój początek ma w środku talerza i tworzy na jego powierzchni delikatne prążki.

Materiał

Talerz wykonany jest z dolomitu.

SKU: JZSTALE164346
EAN: 5902869990346
Waga: 0.30
Kolekcja: BASIC
Kolor: turkusowy
Średnica (cm): 19.00
Linia: OBLAN
Materiał: dolomit