Organizer VATI bambusowy naturalny 22x15x9 cm

W magazynie
29,99 zł

Odbiór w salonie - 0 zł

Termin realizacji 1 dzień

Dostawa od 9,99 zł

Termin wysyłki w 48h

Akceptujemy płatności: Akceptowane płatności
Opis produktu

Dużym wyzwaniem w urządzaniu łazienki jest przechowywanie niezbędnych przedmiotów. Niełatwo jest tak zorganizować przestrzeń, żeby na wszystko znalazło się miejsce. Wielką pomocą w tym może się okazać bambusowy organizer VATI, który pomoże Ci utrzymać ład i porządek wśród akcesoriów łazienkowych.


Przeznaczenie

Organizer VATI to strzał w dziesiątkę. Jego prosta forma i niewielkie rozmiary sprawiają, że zmieści się w szafce, na półce czy w szufladzie. Wykonany jest z drewna bambusowego, któremu niestraszna wilgoć. Jednocześnie jest bardzo estetyczny, więc możesz wypełnić go kosmetykami, świeczkami czy innymi drobiazgami i ustawić w widocznym miejscu jako oryginalną dekorację pomieszczenia.

Cechy charakterystyczne

Organizer VATI to prosta skrzynka o wymiarach 22x15cm, która wykonana została z wytrzymałego drewna bambusowego. Nie została pomalowana na żaden kolor, możesz więc cieszyć się naturalnym rysunkiem drewna i jego ciepłym kolorem.

Materiał

Przedmiot został wykonany z ekologicznego materiału – drewna bambusowego. Z pewnością docenią to osoby, którym nieobca jest troska o środowisko.

SKU:LALAKLI164265
EAN:5902869989807
Marka:HOMLA
Materiał:BAMBUS
Kolekcja:BASIC
Kolor:NATURALNY
Szerokość (cm):15.00
Długość (cm):22.00
Wysokość (cm):9.00
Średnica (cm):30.00
Linia:VATI
Opinie
Napisz własną recenzję
Twoja ocena