SALT & PEPPER

Deska do serwowania CHOP 48x24 cm

W magazynie
139,00 zł

Odbiór w salonie - 0 zł

Termin realizacji 1 dzień

Dostawa od 9,99 zł

Zamówienie zostanie wysłane w ciągu 2 dni

Do darmowej dostawy brakuje 199,00 zł
Akceptujemy płatności: Akceptowane płatności

Opis produktu

  • Do serwowania i krojenia
  • Wykonana z drewna
  • Wymiary: 48 x 24 cm
  • Nie można myć deski w zmywarce

Deska do serwowania z drewna mango

Elegancka deska do serwowania i krojenia wyróżnia się prostym, minimalistycznym wzornictwem i subtelnymi detalami. Jest praktyczna w użytkowaniu, ale także bardzo elegancka – będzie pięknie prezentować się w kuchni.

Przeznaczenie

Deska CHOP przyda się zarówno podczas przyjęć w gronie najbliższych, jak i przyrządzania smacznych posiłków dla domowników. Można serwować na niej wędliny, sery, owoce, wypieki. Będzie stylowym elementem w kuchni, idealnie skomponuje się z nowoczesnymi i rustykalnymi wnętrzami.

Materiał

Deska jest wykonana z wysokiej jakości drewna mango, które jest trwałe i łatwe w pielęgnacji. Jego naturalne właściwości sprawiają, że deska jest odporna na wilgoć i uszkodzenia. To trwały dodatek do kuchni.

SKU:216528
EAN:5410595746958
Marka:SALT & PEPPER
Materiał:DREWNO
Kolor:BRĄZOWY
Mycie w zmywarce:NIE
Linia:CHOP

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Deska do serwowania CHOP 48x24 cm
Twoja ocena
Opinia Zweryfikowana- Ta opinia została zweryfikowana