EASY COOK Forma do gotowania jajek, 2 szt. 10 cm

W magazynie
11,99 zł 14,99 zł
Taniej o 20% (-3,00 zł)

Odbiór w salonie - 0 zł

Termin realizacji 1 dzień

Dostawa kurierem - 15,00 zł

Termin realizacji 3-5 dni

Akceptujemy płatności: Akceptowane płatności
Opis produktu

Uwielbiasz jajka w koszulkach, ale przygotowanie ich trochę Cię przerasta? Wbicie surowego jajka do garnka pełnego gotującej się wody wymaga nie lada umiejętności. Na szczęście z pomocą mogą Ci przyjść formy do gotowania jajek EASY COOK. Dzięki nim przygotowanie jajek stanie się banalnie proste, a przed Tobą pojawi się zupełnie nowa kulinarna perspektywa, wypełniona jajkami po benedyktyńsku, daniami z makaronu, grzankami i sałatkami, po których smakowicie rozlewa się perfekcyjnie przygotowane płynne żółtko.


Przeznaczenie

Wykonane z silikonu formy do gotowania jajek EASY COOK można umieścić w garnku lub na patelni z niewielka ilością gotującej się wody. Sprawia to, że żółtko i białko pozostają zwartą całością i będą miały dokładnie taki kształt, jaki powinny. Dzięki użytemu materiałowi jedzenie nie będzie przywierać do formy. Doskonałą informacją jest również to, że formy można myć w zmywarce.

Cechy charakterystyczne

Formy do gotowania jajek EASY COOK to niewielkie miseczki z trzema wydłużonymi uchwytami, które mają średnicę 10cm. Wykonane są z ciemnoszarego silikonu. W zestawie znajdują się dwie sztuki.

Materiał

Jedyny materiałem użytym do wykonania forem jest silikon.

SKU: KAKAKGO164856
EAN: 5902869987599
Waga: 0.04
Kolekcja: BASIC
Kolor: SZARY
Szerokość (cm): 10.00
Długość (cm): 10.00
Linia: BASIC
Materiał: silikon